Question Kas see on ok, et alustada xtc pressimist MDMA kristalliga? või peaksin ma vajama MDMA kivimit ja murdma selle pulbriks?

depresskid

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 16, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Ma hakkan vajutama XTC
muide, kas on ok alustada pillide pressimist MDMA kristalliga? või peaksin ma selle ümberkristalliseerima, et muuta see kiviks ja purustada see pulbriks ja alustada pressimist?

Kui ma pean MDMA kristalli ümberkristalliseerima kiviks, oskab keegi mind aidata?
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
teil on vaja peeneid pulbreid ( saate kasutada blenderit, veskit jne) , kui selle kivid, kuidas te jaotate seda ühtlaselt ja teha sama kõik pillid sama strenght?
 

depresskid

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 16, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
nii et MDMA kristalli ja kivi vahel ei ole vahet, nii et on ok hakata pressima pille, olenemata sellest, kas see on kivi või kristall?

on see tahtmine, mida te mõtlete?

Siis miks inimesed ümber kristalliseeruvad MDMA kiviks?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
ei, te vajate täiteaineid, sideaineid,abiaineid ja masinat, mis suudab neid kõiki optimaalses proportsioonis segada. tavaliselt kasutatakse mikrokristallilist tselluloosi ja erinevaid stearaate.
 

depresskid

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 16, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
nii et MDMA kivim ja MDMA kristall ei erine, nii et ma võin hakata tablette pressima? jah?

ilmselgelt pean ma selle maha segama.
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
hive'ist

"
Tablettide valmistamise juhend.
(Hinnang: suurepärane)

A. KOKKUVÕTE:
Tarbijad eelistavad tablette geelkapslitele. Tablettide tootja vastutab ohutu toote valmistamise eest, sest kui need tabletid on tarnitud, puudub kontroll lõppkasutuse üle. Karma koormus oleks suur, kui inimene peaks vastutama süütu õnnetuse või haigestumise eest. Tuleks kasutada ainult farmatseutilise kvaliteediga koostisosi. Annustamine peab olema hoolikalt kontrollitud.
Selleks, et edukalt konkureerida turul olevate arvukate toodete vastu, peab tablett olema tugev ja hea väljanägemisega.
Tüüpilised Amsterdami tabletid on äärmiselt hästi valmistatud ja loovate logodega; siiski ei ole mingit põhjust, miks väiksem tootja ei võiks saavutada sarnaseid tulemusi.
Käesolevas foorumis käsitletavaid aktiivseid hüdrokloriide ei saa ise kokku suruda. Pillide valmistamiseks tuleb toimeaine segada sideaine ja libestiga. Sideaineid, määrdeaineid, värvaineid ja muid tableti mitteaktiivseid koostisosi nimetatakse abiaineks.

B. TABLETI KOOSTISOSAD:
1. Aktiivne hüdrokloriid (teie lemmikmee), mis on sõelutud läbi peene roostevabast terasest sõela, nagu seda võib leida enamiku kaubamajade köögiosast. Toimeaine PEAB olema sõelutud peeneks pulbriks. 1 kg annab umbes 10 000 tabletti.
2. Mikrokristalliline tselluloos (MCC). See on parim sideaine. See pressitakse kokku kõvaks tabletiks. See on lahustumatu, mistõttu toimib nii lagundaja kui ka sideainena. Seda kasutatakse spetsiaalselt tablettide jaoks. Ostke 2 kg iga 1 kg toimeaine kohta, mida kavatsete pressida.
3. Laktoosipulber (USP-klass - kõik muud klassid on valkjad, peaaegu kollakad, mis on oluline ainult esteetika seisukohast) See on tavaliselt kasutatav sideaine, mida tuntakse ka piimasuhkru nime all. See on vähem kokkusurutav kui MCC, kuid annab magusa maitse ja annab tabletile läike. Ostke 1 kg laktoosi iga 1 kg aktiivse aine kohta, mida kavatsete pressida.
4. Magneesiumstearaat (NF-klass). See on määrdeaine. See on peenike valge pulber, mis näeb välja ja tundub nagu maisitärklis. Ühest kilogrammist piisab 250 000 tableti jaoks.
5. Steariinhappe pulber (NF taimset päritolu). See on teine määrdeaine. Steariinhape, mida me tahame, on valmistatud kookospähklidest, mitte lehmade rohestamisest valmistatud steariinhape (te tänate mind selle eest kümne aasta pärast, kui pool maailma sureb hullu lehma tõve tõttu - vähemalt ei saa te seda selle retsepti järgi valmistatud tabletist). Kui te ei leia steariinhapet pulbrina ja see, mida te leiate, on granuleeritud või väikestes helvestes, peate seda sõeluma, nagu te sõelusite ka aktiivset. 1 kg piisab 125 000 tableti jaoks.

C. ALGUSED:
MCC on võimalik saada suurematest tarnekodadest - sellistest, mis varustavad ravimitootjaid. Laktoosipulbrit saab osta apteegist ilma retseptita. Magstearaati ja taimset steariinhapet (ka steariin) võib leida, kui helistada kollastes lehekülgedes apteekide ja keemiaettevõtete tarnekodades. Tootjad ja turustajad võib leida ka internetist. Need abiained ei ole veel kontrollitud. Kuid nagu iga hanke puhul, aitab ka siin, kui on olemas õigustatud ostu põhjus, kui tarnijatega rääkides kõlab asjatundlikkus ning kui on olemas laevakontod, faks, e-post ja muud äritegevuse vahendid. Palun ärge helistage tööstusharu esindajale "Hei Dood! Kas sa saad mulle seda kraami müüa, et teha tablette?" Te lihtsalt panete selle meile seaduslikele meestele persse.

D. DOKUMENDI:
Lühidalt: 25% aktiivne. 50% MCC. 22% laktoos. 1% magneesiumstearaat. 2% steariinhape.
Teie eesmärk on valmistada 400 mg tablett, mis sisaldab 100 mg toimeainet. 400 mg tablett on suurem kui Euroopast pärit tablett, kuid eurooplaste peamine mure on kaalu ja mahu vähendamine "transportimiseks", samas kui teie mure on kõvadus ja vastupidavus. Samuti on eurooplastel juurdepääs tõeliste tootjate poolt valmistatud tõelistele löögi- ja stantsikomplektidele. Teie peate tegema oma omad. 400 mg stantsikomplekt on üsna väike mitteekspertidest treipingi operaatori jaoks. 400 mg on umbes Bayeri aspiriini suurus.
1000 g toimeaine kohta (10 000 tableti puhul 100 mg toimeaine iga tableti kohta) kasutage järgmisi abiainete koguseid:
2000 g MCC
880 g laktoosipulbrit
40 g magneesiumstearaat
80 g steariinhape

(Vihje: Kui te ei leia MCC-d, võib selle asendada laktoosipulbriga. Teisisõnu, te võite valmistada läbilaskva tableti täielikult laktoosist, määrdeainetest ja aktiivsest, ilma MCC-ta. Siiski nõuab teie pressi kalibreerimine rohkem tähelepanu, kuna laktoos on vähem kokkusurutav).
Kaaluge abiained suurde Tupperware-kaussi, millel on õhukindel kaas. Ärge lisage veel toimeainet! Segage abiaineid vähemalt 15 minutit tugeva raputamisega. Raputage neid korralikult, kuni olete veendunud, et need on põhjalikult segunenud.
Kasutage 20 grammi sellest segust oma tabletipressi kalibreerimiseks, kuni teil on 400 mg tablett, mis on kõva ja mida ei saa sõrmede vahel ilma tõelise pingutuseta purustada. Kalibreerimise all pean ma silmas täitesügavuse reguleerimist, kuni teil on 400 mg tablett, ja ülemise löögi reguleerimist kõvaduse järgi. Pidage meeles, et pärast toimeaine lisamist peate kõike uuesti reguleerima, sest selle erikaal on suurem kui abiainetel.
TÄHTIS MÄRKUS - kui pärast testtablettide valmistamist leiate, et teie löökide ja stantside kuju või suuruse tõttu on teie konkreetse tableti optimaalne kaal suurem või väiksem kui 400 mg, siis kohandage järgmise sammuga lisatud toimeaine kogust vastavalt, nii et iga tablett sisaldab 100 mg toimeainet. Loomulikult lisate suurema või väiksema annuse puhul rohkem või vähem toimeainet või kohandate tablettide pressimist, et valmistada raskemaid või kergemaid tablette. Vaja on tervet mõistust ja kalkulaatorit, sest toimeaine lisamisel abiainetele on palju tegureid, millega žongleerida.
Lisage toimeaine (see tuleb kõigepealt sõeluda) abiaineid sisaldavasse Tupperware'i kaussi ja raputage seda 15 minutit põhjalikult. Segu peab olema nii homogeenne kui võimalik. Tõelised farmaatsiaettevõtted kasutavad tablettide koostisosade valmistamiseks koonussegajat. Koonussegisti töötab samal põhimõttel, nagu te raputate Tupperware'i kaussi. Lihtsalt raputage seda üles ja alla ikka ja jälle, kuni käed hakkavad valutama. Siis segage seda veel veidi. Koostisosad PEAVAD olema võimalikult täiuslikult segatud: teie hoolsusest sõltub kasutajate elu.

E. SOOVITUS:
Kandke kogu kaalumise, segamise ja tabeldamise ajal ühekordselt kasutatavaid plastkindaid. Kandke tolmumaski suu ja nina kohal (see kaitseb teid samavõrd, kui see kaitseb tablettide kvaliteeti). PESKE ALATI oma käsi. Pärast avamist hoidke abiaineid õhukindlates konteinerites, et vältida saastumist - pidage meeles, et inimesed söövad seda kraami. Võiksite isegi kaaluda juuste võrku tableti võtmise ajal -- te ei taha, et teie DNA oleks nendes tablettides. Teie koormus on suur, kui te kraapite üles oma masina ümber kukkunud määrdunud pulbri -- pulber, mis sisaldab metallijäätmeid ja määrdeõli -- ja pressite sellest pillideks. Visake see lihtsalt ära ja nimetage seda äritegevuse hinnaks.
Kandke ALATI kindaid, kui panete tablette kilekottidesse. Te EI taha oma sõrmejälgi nendele kottidele! Kogemus näitab, et tablettide vaakumpakendamine hoiab kõik ausad.
Palju õnne.

Ma järgnen fotodega tablettide pressimisest ja kuidas ehitada.
"
 

HIT MONKEY

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 28, 2023
Messages
49
Reaction score
6
Points
8
Tere sõbrad, mul on küsimus. Sõbrad, millist pulbrilist toiduvärvi kasutate MDMA .XTC pillide pressimiseks? Tänan teid kõigi vastuste eest ette.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Võite kasutada mis tahes toiduvärvipulbrit.
 
View previous replies…

HIT MONKEY

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 28, 2023
Messages
49
Reaction score
6
Points
8
Minu inglise keele oskus on ikka veel üsna nõrk.
 

HIT MONKEY

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 28, 2023
Messages
49
Reaction score
6
Points
8
Kui ma ütlesin valesti, siis vabandan.
 

HIT MONKEY

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 28, 2023
Messages
49
Reaction score
6
Points
8
Tere, ma proovisin kasutada toiduvärvipulbrit toidupoest. Pillipress ei töötanud, kui mu pillid puutusid kokku vee või vedelikuga. Tabletid reageerivad veega, põhjustades liigset lahustumist ja lagunemist. Minu ravim on kohutav.
 
Top