Imidaseniil CAS151271-08-8

bourn

Don't buy from me
New Member
Joined
May 16, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Hei, poisid,
Ma tahan juhtida tähelepanu ühele ühendile, mis on sõna otseses mõttes võimeline aitama nii paljude inimeste kannatusi, kes üritavad bensodest võõrutada või kannatavad ärevuse all.
Keegi peaks tõesti lihtsalt rongile ja sünteesima seda, koostisosad ei ole odavad, kuid nõudlus oleks astronoomiline, kui sõna saaks välja, et keegi müüb seda.

Sõna otseses mõttes kullaauk, samuti säästab / takistab nii palju kannatusi, võin öelda esimesest käest, ainus tarnija internetis lõpetas hiljuti täielikult müügi ja kui keegi, kes kannatab nõrgestava ärevuse all ja on läbinud aastaid äärmiselt suure annuse benso kasutamist tolerantsuse tõttu, et elada väärt elu, ei saa ma piisavalt rõhutada, kui palju sellel ühendil on kõik benso plussid ilma sõltuvust tekitavate omadusteta ja tegelikult pöördub tavaline benso sedatsioon, kuna see ei ole benso, vaid täiesti vastupidine pool nagu Flumazenil, mida kasutatakse benso ärajätmise raviks ja aitab ülesreguleerimisega.

Ma ei tea sünteesiprotsessi, kuid keegi, kes seda teeb ja oli huvitatud selle valmistamisest, ütles, et ta vajas neid ühendeid (koos mõne juba olemasoleva ühendiga) , vabandust, ma ei ole sünteesimises asjatundlik, olles seni ainult aidanud ja olnud osa 2C-B valmistamisest ...

Ta ütles, et ta vajab seda

bcl3 ksüleenis 1M 5L
2-bromobensonitriil 1 kg
4-fluoroaniliin 1 kg
Mõned lähteained, mida ma ei saa osta ja teen ise (mürgised, kasutatakse militaarmürkide sünteesiks)
Nende valmistamiseks vajan
Glütsiinietüülester 2 kg
Dietüülfosfit 1 kg


See ühend on sõna otseses mõttes elupäästja kõigile, kes on benso või kellel on ärevus, ilma igasuguste negatiivseteta. Ja oleks väga tulutoov igaühele, kes seda valmistaks ja see on ka igal pool seaduslik, nii et... nagu ma ütlesin - kullaauk ja midagi, mis leevendaks miljonite inimeste kannatusi, ma loodan, et ma ei postitanud valesse sektsiooni.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Mul võib olla laos 2x100 ml ampullid BCl3 ja ma ei kujuta ette, milleks neid kasutada. See on ohtlik kogus, mis vajab enne avamist vedelat lämmastikku ampullide külmutamiseks, 25 ml tean, et HCl aurud on kõrgemad kui 3 korruseline hoone. Seda võib saata üle, kuid ainult ELis, sest ma ei tea, kuidas seda mujale saata. Seda ühendit, mida soovite saada, tuleb käsitleda ettevaatlikult, kuna juhuslik kokkupuude võib põhjustada tõsist ärevust ja kaudselt paranoia tagajärgi, mitte et see oleks ebaseaduslik, kuid teie labor võib olla.
 
Top