Question tuvastada kokaiini lõikamise segu

searchingofamix

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 31, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Tere, kas keegi võib aidata mul tuvastada 5 erinevat ainet, mis mul on kokaiini segamiseks
minu tarnija ei ole mulle kunagi öelnud, mis see on ja nüüd on ta kadunud
Tänan teid
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Millest me lähtume, puuduvad pildid ja kirjeldused. Ei ole midagi. 5 tavalist kokaiinis sisalduvat võltsimisainet on järgmised;
-Boorhape. See oleks pärlmutterjas ja valge
-kofeiin. Ma arvan, et see on kibe ja valge
-fenatsetiin. Ma isegi ei mäleta, mis see on, aga ma tean, et olen näinud, et see on tavaliselt. Leidub kokaiinis.
- bensokaiin, lidokaiin, tetrakaiin EKT, teeb suu tuimaks. Inimesed arvavad, et see imiteerib selles kokaiini, aga inimesed, kes on kursis, teavad, et kokaiinil kulub suu tuimestamiseks 30 sekundit ja need lokaalanesteetikumid toimivad umbes 10-15 sekundiga.
-Paratsetamool , teine nimetus paratsetamoolile, Tylenol näiteks. Ma võin vaid öelda, et olen näinud seda 100 korda analüüsides teatatud.
-levamisool. Hobuste deformeerivahend. Laguneb aminoreksiks ja amfetamiiniks, 2 stimulaatorit. Võib põhjustada kõrvade ja jalgade gangreenistumist ja sind kohutavalt ära kuratada.
-metamfetamiin. See on siinkandis tavaline, kui keegi ütleb, et tal on väga hea kokaiin, tähendab see, et selles on metamfetamiini. Nad ei imesta, miks ei ole eufooriat ja see paneb nad 6 tunniks kõrini. Inimesed siinkandis on rumalad.

Kohtle inimesi nii, nagu sa tahaksid, et sind koheldaks ja ära pane mingit kraami sisse. Lihtsalt võtke raha, mida tahate teha parima toote eest, mida saate. Ma maksan pigem 200 dollarit/g hea kokaiini eest kui 70 dollarit/g rämpsu eest, kus on 5 või rohkem sorti prügi sees. Nii nagu kõik teisedki.
 
Top