Question Püüdsin meenutada keedukannu kokkamist. Ma usun, et ma hace see õige saab keegi aidata?

chewie12321

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 25, 2024
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
Ok selle on olnud mõnda aega, sest ma olen läinud üle kõik need teadmised, kuid ma olen siin ja veenduda, et mul on üksikasjalik recie[t õige s tagasi päev ma dabled tootmise mõned asjad ja üks, et ma õppinud hästi oli meth ma õppinud anhidris amonia dope punane ad must ja muud külm cooking üks, et ma kavatsesin lihtsalt proovida lihtne nägu confence ei pea minema diiler ja saada midagi lihtsalt hoolitseda minu habbits ja see on see, kuid im kinni detais.

1 unts NitroMethane GaI
2 Humal number 9 püstoli sinistamise 7 untsi
3 keevituspulgad oranžid otsad nichole
4 ? ma usun, et on aktiveeritud charchole kuid ei ole kindel
5 teipiga kaane kinni keeta 12 tundi kõrgel ja siis lase 12 tundi seisma ja jahtuda

kui valmis on kaks kihti üks thr ülemine kiht mis on kõik met tuleb ära lõigata frm alt visake alumine kiht ja veenduge, et mitte saada ühtegi oma kristall ayer võib olla mürgine
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
😄 Nah, mees, see kõlab minu jaoks nagu nööridopi retsept, ma arvan, et herilasepiimaga on rohkem pauku sinu raha eest küll🫣, ma olen üllatunud, et seda ei ole varem avastatud. Sa oled seal väljas ja sa peksid herilaste pesa ja nad on vihased! Saate küll, bugbzapper, herilasepihusti, natuke risttuld.....
Kindluse mõttes, ei, see ei tee midagi. Auku sinu rahakotis võib-olla
Tegelikult, et palju nitraate läheb see võib olla äärmiselt energiline reaktsioon.😬
Nah, kes oleks arvanud, relva sinineerimine on salpeeter. Shit soolapeter on kasulik af.
 
Last edited:

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Siin on mõned Hoppe's No. 9 Gun Bore Cleaner'i koostisained:
Isobutaan: 1000 ppm
Kerosiin: 800 ppm
Etanool: 100 mg/m³
Õlihape: 1000 ppm
tsitronellool: 100 ppm
Ammooniumhüdroksiid: Vähem kui 1%
(R)-p-menta-1,8-dieen: Vähem kui 1%
1,8-tsineool: Vähem kui 1%
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Täiesti vangla maja stringi doteerimise retsept. See on päris naljakas, kui kõik "head vanad poisid" lõunast tulevad üles ja istuvad aega kirdeosas, nad kõik toovad selle loo sellest, kuidas nad on biker-gängi metamfetamiinikuningas. Mäletan, kuidas minu 20ndate aastate alguses rääkis mulle oma kambrikaaslane Floridast, kes "valmistas ja müüs kilo kaupa amfetamiini" vastavalt kurikuulsale "string dope" tehnikale. Mul on see ilmselt ikka veel kusagil üles kirjutatud, koos täpsete üksikasjade ja proportsioonidega. See oli esimene kord, kui ma seda kuulsin... Olen aastate jooksul kuulnud erinevatelt inimestelt erinevaid variante, kuid üldine idee on sama. Teades nüüd, mida ma tean, on päris naljakas, kui inimesed üritavad mulle sellest rääkida, nagu nad teaksid midagi, mida keegi teine ei tea - nagu oleks neil see äss varuks, mille nad saavad igal ajal välja tõmmata ja sellega rikkaks teha. Pean lihtsalt ootama kuu aega, kuni see akvaarium, mille ma filtersöe ja püstoli sinikaid täis matnud olen, reageerib ja kasvatab kõigile nööridele jääd. ... Või oli see 12 tundi? Pärast 12 tunni "keetmist"... hmmm... mis iganes.... see hakkab ühel päeval kasvama...
Nii või teisiti, ma laulan...' "we're in the money..." kohe-kohe...
 
Top