Question Ma vajan abi.

lain

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 5, 2023
Messages
17
Solutions
1
Reaction score
6
Points
3
Mul ei ole laborit ja ma tahan teha 150 ml metanooli gaasiks, nii et kuidas ma ei taha saada mürgitust
 

HIT MONKEY

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 28, 2023
Messages
49
Reaction score
6
Points
8
Tere vend, ma soovitan seda väga, kui teil ei ole keemialaborit. Kodune auto on teie jaoks vastus.
 

Mohammed_Lee

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
44
Reaction score
8
Points
8
sõltuvalt teie eelarvest võite kasutada kasvutelkide ventilaatoreid, et puhuda gaasi välja.
Teine võimalus oleks: avage aknad ja ärge hingake suitsu otse sisse. Minu arvates ja kui see on ainult ühekordne asi: 150 ml metanooliga peaksite tõesti tõesti olema õnnetu või võimetu, et kahjustada ennast või teisi tõsiselt.
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
51
Points
28
Metanool läheb umbes 65°c juures vedelikust gaasiks. Lihtsalt googeldage või uskuge vana kuupainaja.
 

lain

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 5, 2023
Messages
17
Solutions
1
Reaction score
6
Points
3
Lõpuks süütasin metanooli ja lahustunud aine jäi
 
Solution

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Kogus, mida soovite aurustada, on ohtlik ja laboriga keemik jätaks segu väljapoole aknale (juhul, kui pöörlev aurusti ei ole kättesaadav. Gettode viis on jätta see aurustuma VÄLJA.
 

kind456

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 8, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Oluline on rõhutada, et töötamine tuleohtlike ja potentsiaalselt ohtlike ainetega, nagu metanool, võib olla äärmiselt ohtlik, ning ilma nõuetekohase varustuse ja teadmisteta sellega tegelemine kujutab endast tõsist ohtu teie ohutusele ja tervisele. Teie mainitud protseduurid ei ole ohutud ja neist soovitatakse tungivalt loobuda.

Metanool on väga tuleohtlik ja võib põletamisel tekitada mürgiseid aurusid. Nende aurude sissehingamine võib olla äärmiselt kahjulik või isegi surmav. Lisaks on metanool inimestele mürgine ning selle allaneelamine või nahakontakt võib põhjustada tõsiseid tervisekahjustusi, sealhulgas pimedaks jäämist või surma.

Kui olete huvitatud kemikaalidega töötamisest või potentsiaalselt ohtlike materjalidega seotud katsete tegemisest, on väga oluline teha seda kontrollitud ja turvalises keskkonnas, näiteks nõuetekohaselt varustatud laboris, asjatundlike spetsialistide juhendamisel. Kui teil on õigustatud vajadus töötada kemikaalidega, nagu metanool, on kõige parem otsida asjakohast koolitust, ohutusprotokolle ja kaitsevahendeid, et tagada oma ja ümbritsevate inimeste ohutus.
 

lain

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 5, 2023
Messages
17
Solutions
1
Reaction score
6
Points
3
2CH₃OH+3O₂=2CO₂+4H₂O
 
Top