Looking for a vendor Vajan abi w müüjate leidmisel

ihavenoidea

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 13, 2022
Messages
1
Reaction score
2
Points
1
Mul on vaja fenty , h , met või hüdromorfooni

Ma olen proovinud otsida turud siin, kuid pärast speading shitloads minu esimene, sest ma olen selgelt dumbass ja on scammed seda ma kinni otsivad pistikud kohalik. im tagasi siin üritab uuesti, sest see mees maksab mulle 25 dollarit . of fenty mõtlemine im lollus

Kui kellelgi on reccomendations müüjad, kes saavad mulle sitt, mida ma tahan, et on TRUSTABLE ja teha Escrow palun andke mulle teada, im Kanadas ja oleks pigem müüjad, mis on ka siin alul bc see oleks turvalisem w laevandus
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Ma võiksin teid selles osas aidata, kuid me peaksime sellest veidi rääkima. Tegelikult Californias, kuid on olemas koht lähedal sõbrad üles Washingtonis, kus ületamine on päris palju avatud kõigile, kui te teate seda.
 

Microogata

Don't buy from me
Resident
Joined
May 2, 2022
Messages
9
Reaction score
6
Points
3
Ma olen ka Kanadas ja kavatsen tulevikus müüa, kuigi praegu ei ole mul midagi (vabandust). Tahaksin rohkem teada saada Kanada ravimituru kohta, kuid tundub, et siin on väga vähe kasutajaid Kanadast
 

ihavenoidea2

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Ma pidin tegema uue konto bc ma unustasin parooli esimese, igatahes tho lmk kui u kunagi teha otsustada alustades w müük bc ma tõesti ei vaja kedagi siin alla
 

ihavenoidea2

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Ma pidin tegema uue konto bc ma unustasin oma parooli esimese, kuid jah laske rääkida sellest, ma mõtlen im alla i j wanna get high lol
 

Loooow

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 30, 2022
Messages
34
Reaction score
9
Points
8
Teie asemel läheksin ma tumedasse veebi.
Vaadake vabal ajal kümmet turgu,
leia müüja, kes tarnib minu kodumaalt
ja kellel on palju suletud müüki koos heade hinnangutega!
 

m03

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 16, 2022
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
Nagu teine liige ütles, kasutage darknet'i. Lugege kindlasti oma ohutuse huvides läbi darkneti piibel !!!
Enamikul suurtel turgudel on keelatud nimekirjad, mis on selgesõnaliselt öelnud fent, kuid selle lihtne aru saada, mis on ja mis ei ole.... lihtsalt hoida silm peal ja mõista, millised spetsiifika annab seda ära ;)
 

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Kui uus tähestik ei lähe alla, siis soovitan. Hangi kinks tor.taxi. Ma arvan, et i2p lingid üles
f
 

Antihero999

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 6, 2023
Messages
53
Reaction score
53
Points
18
Ma võin saata tooteid Kanadasse, kuid ma müün ainult KU kristalli, võtke minuga julgelt ühendust, kui olete sellest huvitatud.
 

REDCAJUN

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 2, 2023
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
mõned tõesti head müüjad siin proovige neid kõiki, kuid kasutage eskrooni kuulnud RCS on hea ka kuulnud VAKENTINO CARTEL on hea ka
 
Top