Question vajan abi metamfetamiini sünteesi puhul

zxcuseless

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 5, 2022
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Niisiis, ma istusin ja mõtlesin ning otsustasin. Kas on võimalik kasutada fenüülalaniini (c9h11no2) metüülamiini sünteesiks, ma püüdsin leida teavet Internetis, ma ei leidnud, kuidas asendada nitroksüülrühma ch3-ga, eemaldades samaaegselt Oxy- ja hüdroksüülrühma, asendades need nitroksüülrühmaga ???
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Noh, ma ei tea sünteesiviisi ja ei leidnud mingit teavet edu kohta. Tahaksin ka selle viisi kohta lugeda =)
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Mida täpselt? Kas teil on sünteeside lähenemine?
 

zxcuseless

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 5, 2022
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Ei(((( ma mõtlen iga kord, otsi infot sünteesi jaoks(ma ei tea, kuidas ja kuidas asendada NH2 (asendades selle C H3-ga) ja karboksüülrühma (asendades selle NH2-ga)
 

zxcuseless

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 5, 2022
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Sain teada, et inimkehas metaboliseerub l-fenüülalaniin dekarboksüülimise teel fenüületüülamiiniks, kuid kuidas? Millise happe/ketooni/amiini dekarboniseerimiseks ma ei tea.
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
51
Points
28
Mul ei ole aimu, kuid ma dekarboksüleerin rohtu õli jaoks smove'i soojusega. Ei tea, kas selle töö teie probleemi jaoks. 🤷‍♂️
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Ma ei tea täpselt. Ma olen peaaegu kindel, et te ei saa seda in vitro korrata. Igatahes saate seda õppida veebis surfamise kaudu ja jagada meile tulemusi.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Tionüülkloriid + d-fenüülalaninool (maksab Alibaba's umbes 300/500 eurot), kui reageerib vägivaldselt, lisage külma tionüülkloriidi või kasutage lahustina DMF-i (ka DSMO peaks toimima).

Kui ainult tionüülkloriidi kasutada reaktandiks ja lahustiks üheaegselt oleks ideaalne -> laske gaasiline välja vees koos söögisoodaga ja/või leelisega.
Kõrvalreaktsioone ei tohiks tekkida.

See d-fenüülalaninool säilitab stereoselektiivsuse, sest hüdroksüülrühm ei ole kiraalses keskuses.

See d-fenüülalaninoolkloriid on toatemperatuuril tõenäoliselt vedel, kuid kui see ei ole, siis tõenäoliselt on see, kui te püüate tionüülkloriidi keeta/vakumdestilleerida.

Kui te näete, mida kloroefedriin teeb Emde reaktsiooniga ja plaatina vesinikuga (katalüsaatori aktiveerimiseks), siis peaks see de-hüdrogeenima (iroonia) NH2 rühma NH-ks. Kuna NH on ebastabiilne, siis peaks teil olema lahustina olemas metanool ja metüülamiin (ärge kasutage metüülamiini veega, see hüdrolüüsub tõenäolisemalt).

Sa võiksid seda kuumutada 90 kraadini umbes 5 baari rõhu juures.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
246
Points
43
Fenüülalaniinist d-Methi valmistamine tundub nii ahvatlev, kuid tegelikult on see vähese saagikusega jama, mis vajab vastikuid ja ohtlikke kemikaale. See on surnud hobune, Reppe reaktsioon, ärge raisake sellele aega ega raha.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Ma saan aru, kuid ma räägin d-fenüülalaninool tähendab, et mul on üks reaktsioon vähem kui d-fenüülalaniiniga.

Samuti, kuna ilmselt on tegemist SN2-reaktsiooniga, ei pea ma rühma kaitsma.

Kui Pd/C kõrgemate tempidega ei saa dehüdrogeenida, pean tegema formamiidiküpsetamist, kuid muidu on see tegelikult võimalik reaktsioon.

Muidu võin proovida seda paberit.
Tõhus tee alküülkloriidide saamiseks alkoholidest, kasutades kompleksi TCT/DM.

Kuigi see on vastik keemia nagu tionüülkloriid, kui ma jookseksin seda klaasi peal, ei nõuaks see minult B sulatamist, eraldamist ja mida iganes. Tionüülkloriidi saab taaskasutada
vaakumdestillatsiooniga, nii et hoides seda kõike võimalikult suletud plasmafiltriga ei tohiks see olla liiga halb. Ma eeldan, et tionüülkloriid on HCL ja väävelhappe kombinatsioon.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
246
Points
43
Selle proovimine, teeb teid väga õnnetuks, olenemata sellest, kas alustate alaniinist või alanoolist.

Ma hoiatasin kõiki, minu kohustus on tehtud, mul ei ole aega ega närve arutleda lootusetute sünteesi üle.
 
Top