Question Vajan abi krüptomaksete kohta

gaetano99

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 7, 2023
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Tere BB!
Ma otsin kedagi, kes mõistab anonüümset makseprotokolli XMR-valuutaga, sest ma tahan sellelt saidilt midagi tellida ja ma ei ole kindel, kas ma saan sellest kõigest aru.
Oleksin õnnelik, kui keegi pakub mulle mõned vastused pm.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Miks inimesed nõuavad vastuste saamiseks PM-i?

Avaldage oma küsimus ja seal on vastus kõigile näha, seda nimetatakse jagamiseks.

Või siis ainult kordub sama küsimus pidevalt.
 

gaetano99

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 7, 2023
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Ok, kas te annate mulle siin vastused?
 
View previous replies…

gaetano99

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 7, 2023
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Haha ok sõber, aitäh abi eest.

Nii et ma tahan kõigepealt osta BTC ja seejärel vahetada seda XMRi vastu. Ma arvan, et see on kõige ohutum viis "jälgimatu tehingu" tegemiseks.
Kõigepealt tahaksin küsida, millise saidi (rahakoti) ma olen valinud BTC ostmiseks ja millise paymant tüüpi (kui see on oluline).
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Millist rahakotti te kasutate, on teie otsustada.
Paigaldage Monero GUI koos täieliku sõlmega oma kohalikku masinasse.
Saate osta BTC mis tahes FIAT (valuuta USD,GBP,jne) vahetusest (nagu Kraken, Binance jne - need on KYC [know your customer] saite, mis nõuavad, et te esitate isikut tõendava dokumendi]), kanda need BTC oma kohalikult hostitud isiklikule rahakotile (Electrum Macil või Bitcoin Core PC-l?). Sealt edasi saate kasutada TOR Browser'i, et minna ühele paljudest anonüümsetest vahetuskohtadest (nagu changenow.io). Mine ja vaheta oma BTC XMR-i vastu ning lase XMR-i oma Monero GUI rahakotti kanda.
Siis loodetavasti kasutate Tails või Kodashi ja teil on Feather Wallet nendel. Viige oma XMR Monero GUI-st Fetheri rahakotti ja tehke sealt ostu.
See tähendab, et teie FIATi ostu jälgitav BTC ei ole enam nähtavalt seotud teie XMRi ostuga.
 

gaetano99

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 7, 2023
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Suur tänu selle teabe eest!
Kas ma saan teha peaaegu sama turvalise ostu, kui ma teen seda telefoni.
Kui ma saan, milliseid rahakotte ja vahetust te soovitate androidile?
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Ei saa. Ärge kasutage selleks oma mobiiltelefoni. Pidage oma mobiiltelefoni juba kompromiteerituna.
 
Top