Question mul on murettekitav küsimus

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
andestage mulle, ma ei saa päris hästi aru, kuidas foorumit kasutada. ma postitasin eile avalduse youtube video kohta, mida ma uurin. täna on video kadunud,kustutatud planeedi näolt. kas ma õhutasin seda juhtumit kuidagi?im ei ole paranoiline inimene, aga: eile jätsin küsimuse kommentaaride kohta videole,vastus, mille sain, ei olnud see, mida ma ootasin või millest ma aru sain. im just...........
 
Solution
no.lol,im not delusional,perhaps just a little nervous as to why the creator of this video did this,i want to contact him but i dont know who he is or anyway to do that,can anyone help me to figure this out?how do i contact youtubes bbexpert?theres more to story,but im absolutely positive the video was deleted because of what i said or did with comment on it.id like to fix that if possible,thanks

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Te ei tundu olevat haruharva (paranoia on kliinilises mõttes tuntud kui paranoiline deliirium), kuid teie mured on paranoilise maitsega, sest on inimlik, et mõnikord nii tunnete. Varjatud vaenlane teie sees võib olla seotud mingi süütundega, mida te peate teadvustama, et see oleks väljastpoolt avastamatu (pidage meeles, et see on teie ja teiega). Teie poolt täheldatud kummaline käitumine ei viita nii väga probleemidele (mida ma ei saa lubada, et te olete sellest vaba). Igatahes on teie heaolu huvides, kui te kujutate ette ja tunnistate, et isegi maailma parim kirurg ei oleks sama tunne, kui ta opereerib oma ema või lihtsalt mõnda muud juhuslikku patsienti. Lihtsalt transponeerige end teise inimesesse, keda te vaatate üles, ja käituge nii, nagu nemad käituksid.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Ma ei tohi karta. Hirm on mõistuse tapja. Hirm on väike surm, mis toob täieliku hävingu. Ma astun oma hirmule vastu. Ma lasen sellel minust üle ja läbi käia. Ja kui see on möödas, siis pööran sisemise silma, et näha selle teed. Seal, kuhu hirm on läinud, ei ole enam midagi. Ainult mina jään.
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
no.lol,im ei ole hullumeelne,ehk lihtsalt veidi närviline, miks selle video looja seda tegi,ma tahan temaga ühendust võtta aga ma ei tea kes ta on või kuidas seda teha,kas keegi aitab mul seda välja selgitada?kuidas ma võtan ühendust youtubes bbexpert?theres rohkem lugu,aga im täiesti kindel video kustutati sellepärast, mida ma ütlesin või tegin kommentaariga selle kohta.id tahaks seda parandada, kui võimalik,aitäh.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Tere, tere tulemast BB foorumisse. BBexpert on iga ekspert BB foorumis nagu mina. Me kustutasime ravimite tootmise videod, et päästa meie kanal keelust. Saate leida kõik need siin on Video jagu.
 
View previous replies…

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
thanku nii palju, et sain teada. ausalt mõtlesin, et ma põhjustasin videote kadumise, sest kohe pärast minu kontakti kommentaar, asjad läksid ära. ma olin omamoodi purustatud, kui video läks maha, sest see oli minu teadustöö fookus alates 2010. aastast selle väga pikk lugu ma jagan few.i vihkan, mida on happenend läbi meie valitsus, lühidalt, theyve võttes nii palju asju ära, mis võib olla väga kasulik teatud inimesed, pean ma öelda more.thanks veel kord.
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
tõesti hindavad seda.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
see on üks suurepärane laul ja ma tahtsin seda laulu pealkirja kasutada vastuseks teie teemale, kuid ma arvasin, et mitte paljud inimesed ei tea weedeater refference
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
lol.no ma ei teadnud seda,aga see tõesti äratas mu tähelepanu,ausalt öeldes sobis mulle,pöidlad üles.
 
Solution
Top