Question Kuidas puhastada tänavametaani d-metaks?

finch3523

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 11, 2022
Messages
29
Reaction score
4
Points
3
Kui ma sain väidetavalt kristallmetat, kuidas ma saan seda puhastada d-metaks?
Aktetoonpesu on lihtne. Aga kuidas on lood teiste koostisosadega?

Mis on see n-iso aine värk, ma kuulsin, et see on inaktiivne koostisosa, kuidas see tekib? kuidas saab sellest vabaneda?

Siis lõpus eraldada d ja l happega?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5

Siit saad puhastust.
Enantiomeeride eraldamist olen ma sulle juba seletanud ja sul on see ka teemas, millele ma viitasin.
 

robertlouis

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 13, 2022
Messages
35
Reaction score
21
Points
8
Hii... ekspert
Kuidas teisendada hüdrokloriidhapet 37%-ks 35%-ks? Ma tahan kasutada HCL gaasi kristalliseerumiseks. Wht ma kasutan NaCl valada HCL hape, valada H2So4. Aga theres õli minu efedriini lahusti. Ma arvan, et minu hcl kontsentratsiooni probleem. Sest salajane onu fester met raamat, öelda peab kasutama 35% hcl hape
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,737
Points
113
Deals
1
Saate kasutada 37% hapet. 2% ei ole nii oluline mõju.
 

robertlouis

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 13, 2022
Messages
35
Reaction score
21
Points
8
Tahan ka küsida. Kuidas ma saan ekstraheerida 100% efedriin hcl pillid sisaldavad 12,5 mg efedriin hcl & teolifin 120mg. Samm-sammult, ma ka muretsema, et kasutada ur eelistab "efedriini ekstraheerimine pillidest", sest u ei ole sügavkülmik. Valmis on petrooleeter 40-60, tolueen, NaOH, HCL gaas, Sep Funnel, keeduklaas, magnetiline segamine.
 

robertlouis

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 13, 2022
Messages
35
Reaction score
21
Points
8
@G.Patton kuidas teha hüpofosforhapet, kasutades naatriumhüpofosfaati, hcl 37%, petrooleeter 40-60, kas ma võin kasutada dietüüleetrit?
 

robertlouis

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 13, 2022
Messages
35
Reaction score
21
Points
8
@G.Patton pärast seda, kui ma tegin refluks 8H protsessi efedriin hcl + hüpofosforhape + joodikristall. Mida ma peaksin tegema lahustiga, kui see jahtub? Kuidas kristalliseerida. Kuna cookin crank onu video sellel saidil on lõikamine. Viimane samm on lahusti valada sep funnel n valada naoh, kui palju naoh lahus n pärast seda, mis edasi?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,737
Points
113
Deals
1
Kas te peate silmas naatriumhüpofosfitit?

See teema teise teema kohta. Palun küsige minult PM-is või tehke sobiv Q/A teema.
 
Top