Question Kuidas valmistada crytall ecstasy pillide kujul?

SebastianMorne

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 10, 2023
Messages
4
Reaction score
5
Points
3
Ma mõtlesin, kuidas üks saaks muuta kristallid pillideks, kuna nad müüvad paremini, ma arleady tean, kust osta press lihtsalt ei tea, kuidas värvida kristallipulber ilma kaotamata puhtuse ja kõik see.
 

StarWars

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
132
Reaction score
71
Points
28
Parim üks Pill Press ZP9 u saab osta ma olen euroopa või Hiina odavalt
 

StarWars

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
132
Reaction score
71
Points
28
Tere im on pillid surevad režiimi pillide pressi zp9 ja pulber värviga tehtud kõva pillid xtc
 

SebastianMorne

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 10, 2023
Messages
4
Reaction score
5
Points
3
Tere, tänan teid pakkumise eest, kuid mul on juba olemas press, mida ma laenan sõbralt, kui ma kunagi teen piisavalt raha, et investeerida sellesse enda jaoks, võtan teiega julgelt ühendust. Ilusat ülejäänud päeva!
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
lihtsalt pulbristage oma kristall, et luua väga peen pulber ja segage oma mdma pulber tihendava ainega, nagu magneesiumstearaat ja mikrokristalliline tselluloos koos pulbrilise värvainega, seda saab osta juba valmis internetist leiate seda kui: Readymix sideaine pressipille või parem otse rääkisin meie partneri ja sõbra STARWARSiga. Kui olete seganud ja olete teinud asjakohased arvutused, et kohandada oma pillide kaalu, siis on valmis panna see oma pressmasinasse tdp-0 masin või masin, mida kavatsete kasutada
 
Top