Question kuidas teha crack-kokaiini ammoniaagi

cocoman

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Tere,

kuidas teha crack kokaiini ammoniaagiga, kui palju keeta

Milliseid asju ma peaksin tähele panema? Ainult ammoniaagist piisab. Milline on piirnormkraad?
 

bad_coco_melon

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 11, 2023
Messages
44
Solutions
1
Reaction score
24
Points
8
vaadake seda teemat
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/crack-cocaine-manufacturing.653/#post-23954
see käsitleb crack-kokaiini tootmist
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
tuleb lisada ammoniaaki, põletada leegiga, kuni see keeb, kui tilk on jäänud, tuleb eemaldada ammoniaak, ilma tilka puudutamata. seejärel tuleb tilka kriimustada ja lasta tal kuivada.
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Parim viis lahustada lihtsalt pea vee all. Lisage aeglaselt veidi ammoniaaki ja poef 💥 kõik piimjas valge... siis lisage veel veidi ammoniaaki. Võtke metallkepp või õhuke rauast kepp 🦯 ja lihtsalt käige kiiresti keskel lusika 🥄 (mitte rvs) vana 70-80 köögilusikas supi või jus. Liigutage pulgaga pidevalt keskel.
Järsku saad kireva sirope ja samas liigutades kiiresti lühikest liikumist tunned, et vastupanu muutub tugevamaks, kuni mass muutub kepi peal kivikindlaks.
Siis saate kohe Shouf seda
Või murda kui see on tõesti tõesti kivikindel kasutades fischscale hinne... 15 aastat ma ei kasuta soojust, kuid Hispanic õppinud mulle seda hiljuti ja see on viis freebase ..
 

Attachments

  • gblekOVZtj.jpeg
    gblekOVZtj.jpeg
    121.2 KB · Views: 111

Lordoftheshard

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
20
Reaction score
13
Points
3

Crack-o-naire mine vaata kuningas crack hästi vaba baasi kaudu ammoniaagi kohta you tube lihtsalt kiire 40 minuti video

 
Top