Question Kuidas palgata inimesi narkootikumide buisneses ja muu taolise jaoks?

ginger1234

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 2, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Kas keegi teab? Kas ma peaksin neile ette ütlema või peaksin kasutama inimesi, kes on lihtsalt postimehed ja sellised asjad või peaksin proovima luua võrgustiku interneti kaudu nagu siin?
 

BadBoy

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2023
Messages
9
Reaction score
2
Points
3
Made veebilehel saada hea kvaliteediga toode ja müüa inimestele vorm kogu maailma . Palju rohkem turvaline nagu u müüa Streat
 

ginger1234

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 2, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Sa ei saa aru, mida im öelda im öelda, kas ma peaksin saama inimesed teha asju seal teadmisi või lihtsalt palgata juhuslikke posti mehed ja mitte midagi öelda.
 

blosuetoday

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 28, 2022
Messages
44
Reaction score
31
Points
18
Lihtsalt palgata üks inimene, kes saadab teie eest pakke. Te maksate kõigi pakettide eest ostetud krediitkaardiga. Oleks parem, kui palkate juhusliku inimese, nii et ta ei tunne teid ja ei saa teid nuhkida. Võite alati palgata hea sõber, et te teate, et ei vaheta ja teha asju palju turvalisemaks kui ülaltoodud lahendus.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Mina isiklikult arvan, et veebipõhine on lihtsalt tordil jääpurika. Ma ei müüks kunagi alla teatava summa, teeksin tehinguid kohtades, kus keegi mind ei tunne, ja palkaksin vähemalt 1 jooksja, veenduge, et ta teab, mis toimub, või ta reageerib halvasti, kui ta seda avastab, ja see ei võta kaua aega, et nad seda teada saavad. Veenduge, et maksate talle hästi ja proovige hoida teda joostes, kuid olge helded pärast biz tundi. Tehke selgeks, et ta peaks tegema üleandmisi ja mitte suhtlema. Tehke oma hankeid või ta võib olla probleem.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Mina isiklikult arvan, et veebipõhine on lihtsalt tordil jääpurika. Ma ei müüks kunagi alla teatava summa, teeksin tehinguid kohtades, kus keegi mind ei tunne, ja palkaksin vähemalt 1 jooksja, veenduge, et ta teab, mis toimub, või ta reageerib halvasti, kui ta seda avastab, ja see ei võta kaua aega, et nad seda teada saavad. Veenduge, et maksate talle hästi ja proovige hoida teda joostes, kuid olge helded pärast biz tundi. Tehke selgeks, et ta peaks tegema üleandmisi ja mitte suhtlema. Tehke oma hankeid või ta võib olla probleemiks
 
Top