Question Kuidas korjata ise maagilisi seeni?

MagicSmoke

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 2, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Tere - ma tahan ise oma eoseid istutada ja valmistada oma mikrodoosikapsleid. Kas keegi oskab soovitada juhendit selle kohta, kuidas kasvatada maagilisi seeni ja kuidas neid kapslitesse panna? Tänan
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Soovitan The Shroomery.org Seened on täiesti teistsugune eluvormide kuningriik ja nõuavad seetõttu meetodeid, mis tunduvad enamikule inimestele võõrad. Raamat võib kirjeldada mitmeid meetodeid, kuid neid on nii palju, et ükski raamat ei kirjelda neid kõiki. Seente kasvatamine siseruumides võib olla ilma seadmeteta väga keeruline. Kallid mahukad seadmed. Nende kasvatamine õues on asjatundmatute jaoks palju eeliseid. Vargus. Edu määr. Materjalide ja muu kulu.
Kõige lihtsam meetod on õppida, milliseid hallutsinogeenseid seeni teie piirkonnas kasvab, millal ja kuidas neid tuvastada. Kui aeg on õige, kõnnite loodusesse ja kõnnite samal päeval välja aasta varuga lihtsalt. Ma olen kõndinud oja kaldal, kus ma elan ja kogunud 1/4 LB kuivalt paari tunniga. 2 tundi tööd, 1/4 lb seeni
Mis puutub nende kapseldamisse, siis jahvatate need peeneks pulbriks ja täidate need suurimasse kapslisse, mida tunnete end mugavalt alla neelata, pic kapsel põhineb sellel, kui palju soovite mikrodoosi. Kuivatatud seened on erineva tiheduse ja tugevusega, mis põhineb mitmel teguril, kuid enamik neist jääb 1-2% 4Ho-dmt vahele, mis tähendab 10-20mg toimeaineid ühe grammi kuivatatud puuviljakeha kohta. Absoluutselt tugevaimad liigid võivad läheneda 30 MG-le, kuid Joe shmoe ei suuda neid kasvatada, kuna nad on oma kasvuparameetrite iga aspekti suhtes erilised.
 
Top