Question Looking for a vendor Kuidas saada väikestes kogustes d-methi?

finch3523

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 11, 2022
Messages
29
Reaction score
4
Points
3
Ma otsin ja otsin, et saada kätte puhas d-meth. Mulle meeldib see metüülfenidaadi või amfetamiini asemel väikeses annuses, kuna see muudab vähem närviliseks või pingeliseks. Kahjuks ei ole kogu tavaline turul olev kraam puhas või on raseemiline või mis iganes...

1. Kas keegi müüb siin siis väikestes kogustes d-methi Saksamaale?

2. Kui mitte, siis mis oleks kõige lihtsam ja lihtsaim viis seda valmistada?

3. Nägin, et kuskil on müügil süstimiseks mõeldud ampullid, mis sisaldavad efedriin hcl 50mg/ml. Kas see toimiks kui ma saan nagu 5g efedriin hcl? Kas ma pean ikka efedriini ekstraheerima või võin kasutada lihtsalt ampulli sisu? Ma mõtlen, et see tundub olevat lihtsalt vesi vist.

4. Või kas keegi siin müüb efedriin hcl? või teab linki poodi (euroopa). mis on efedriini normaalne hind?

5. Lugesin, et efedriiniga võib minna otse d-methi?

6. pseudo või ephe ei teeks vahet?

7. Milliseid kemikaale on raske saada ja kust saab neid hankida? Kuidas on lood fosporiga?

8. Kas kristalliseerumise etapp on vajalik? Ma tahan lihtsalt puhast toodet, mida ma saan siis segada veega ja siis doseerida mililitrites suukaudseks tarbimiseks. ei vaja killustikku ega muud.

9. millised ained on lõpptulemus? ja milline on eeldatav puhtus?

10. milliseid seadmeid ma tegelikult tõesti vajan. Ma ei plaani ehitada hobilaborit, kuna see hobi tundub üsna ohtlik :-D
 
Last edited:

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Alustades ratseemilisest freebaasist:
Põhimõtteliselt saete L-R , kus R on fenetüülamiin, d-tartriini või d-kamprasulfooniga, saades L-R L-tartriini/kamprasulfonaadi , teie vedelik sisaldab ainult D-R, filtreerige saade soovitud happega.
Alternatiiviks on kasutada l-tartriini, et sadestada ratseemi lahus, saades D-R D-tartraati, filtreerida , basifitseeritud filtreeritud tahke aine, sadestada ainult D-R soovitud happega.
 

finch3523

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 11, 2022
Messages
29
Reaction score
4
Points
3
nii et see on selleks, et saada dex-amfetamiini ratsemaatilisest amfetamiinist?

Ma saan dex-amfetamiini ja ratseemilist amfetamiini arsti retseptist. Samuti on usaldusväärsed müüjad darknetmarket puhta dex-amfetamiini jaoks. Nii et see ei ole probleem.

Aga ma tahan d-metamfetamiini, mida siin ei saa välja kirjutada ja darknetmarketi müüjate kvaliteet on ebausaldusväärne. Nii et ma otsin siin mingit legaalset toodet või kõige lihtsamat viisi, kuidas seda ise valmistada.
 

finch3523

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 11, 2022
Messages
29
Reaction score
4
Points
3
hmmm..... probleem on see, et ma ei tea, mida need madala ja keskmise kvaliteediga metoodika müüjad tegelikult müüvad. Tema ei ole, et on lihtsalt rassemiline ja see on see. Mõnikord on see võltsitud met või võltsitud ja võib-olla isegi mitte racemic. Kunagi ei tea.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
See ei ole oluline, kas see on puhtalt raseemiline või mitte, see võib olla 40/60, mida ei huvita, te lihtsalt võtate välja d osa. toote otseseks ostmiseks võin soovitada minna Alphabay'sse, ma olen näinud vaevalt, et keegi müüb siin metat.
 

finch3523

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 11, 2022
Messages
29
Reaction score
4
Points
3

Siiani ei olnud mul head edu alphabay saada mingit head kvaliteeti, mis on d-meth. Sellepärast ma otsin siin.
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
efedriin hcl, catcafe.is müüb enurace (efedriin hcl), pharma kvaliteediga, selle väga hea veebileht, on rx meso, seal on selle veebilehe postitus !
 

finch3523

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 11, 2022
Messages
29
Reaction score
4
Points
3

aitäh, kas te teate, mis on ephe tavaline hind? Ei näe sellel veebisaidil, sest see ei ole seal saadaval (vist ei ole laos)
 

finch3523

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 11, 2022
Messages
29
Reaction score
4
Points
3

mida tähendab L-R, kui kirjutatakse " L-R L-tartraat/kamprasulfonaat". Ma mõtlen, mida tähendab R? Pöörlev?
 

finch3523

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 11, 2022
Messages
29
Reaction score
4
Points
3
ah sorry, R tähendab amfetamiini.

Millegipärast ei saa ma d-viinhapet. Seega peaksin kasutama l-viinhapet.

Sa ütled, et sa teed seda freebase'iga? mis siis, kui mul on amfetamiinsulfaat stardiks?

Sa ütled, et kui kasutad l-viinhapet, siis "saadakse D-R D-viinhapet". Kuidas ma siis seda eraldan? Kas see toimib atsetooniga? Hape, millist hapet on lihtne saada?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5

Teil on sulfaat, te lahustate selle minimaalses veekoguses, sellele lahusele lisate NaOH lahust, kuni märkate, et teie aq-kihi peal moodustub orgaaniline kiht. Te ekstraheerite selle pisikese orgaanilise kihi mõne tolueeni, ksüleeni, peteri, heksaani jne.(2-3 korda) Ekstraktid eraldate, kuivatate ja voila, teil on amfetamiinivaba aluselahus, millega saate mängida.
Jah, kasutades L-tartriini, saate D-metüül-L-tartraati, mis ei sobi säilitamiseks, on hügroskoopiline jne. Seda saab vältida lihtsalt filtreerimisega. Teie vedelik sisaldab peamiselt L-fraktsiooni, nii et paneme selle kõrvale. Nüüd lahustame saadud tahke aine, mis on meie D-fraktsioon, Jällegi lahustame vees, Jällegi lisame NaOH ja saame oma vababaasi, kuid nüüd enamasti D-st. Jällegi ekstraheerime sobiva lahustiga paar korda, ühendame, kuivatame, sadestame väävelhappega.
Loodan, et see on selge, lugege teemasid, millele ma viitasin.

Lõplikuks sadestamiseks võite kasutada väävelhapet või fosforhapet, väävelhapet kuivalt sügavkülmast atsetoonis on parim. fosforhapet sisaldab palju vett ja see teeb teile palju peavalu, mida te ei vaja oma elus.
 
Last edited:

finch3523

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 11, 2022
Messages
29
Reaction score
4
Points
3
kuidas eraldada tolueeni, ksüleeniga, ...?
ka ma vajan magneesiumi kuivatamiseks?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Te võtate lahusti, valate selle üle oma reaktsioonimassi, valate kogu asja eraldussahtrisse, korki ventilatsiooni raputate, ärge kasutage liiga palju, sest muidu lahjendate oma vababaasi üle
Jah, magneesiumsulfaat, naatriumsulfaat, baariumoksiid või isegi NaOH või NaCl, kuigi need ei tööta nii hästi. sa võid ka pesta soolveega veelkord pärast oma aq. kihi väljaviskamist eraldussahvrist.
 
Top