Question kuidas amfetamiini pseudoefedriinist ekstraheerida?

8n398k20k280

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2022
Messages
31
Reaction score
4
Points
8
kuidas amfetamiini pseudoefedriinist ekstraheerida?
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Seda ei tehta. Pseudos ei ole metamfetamiini, mida saaksite ekstraheerida. Te peate pseudo muutma metamfetamiiniks keemilise protsessi, sünteesi abil.
Süntees on kirjeldatud selle foorumi rubriigis "amfetamiinid". Mida te oleksite leidnud, kui te oleksite viitsinud seda isegi otsida, enne kui te järjekordse küsimuse postitasite.
 

8n398k20k280

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2022
Messages
31
Reaction score
4
Points
8
Kui ma küsisin seda küsimust, siis kas pole selge, et ma ei saanud kogu sünteesiprotsessist aru? "DocX" Mul on kahju, et ma ei ole sündinud keemik, et aru saada. Ma arvan, et see foorum on selleks, et aidata teisi, kes on selles valdkonnas uued ja sooviksid rohkem abi sellistelt sünnipärastelt keemikutelt nagu teie!
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Ma ei ole mingil juhul "sünnipärane keemik". Olen ka algaja. Aga minu kriitika ei ole mitte see, et te ei saa aru, vaid see, et te isegi ei PÜSITA.

Kõigepealt otsi foorumist sünteesi, mida sa otsid. ENNE küsimuste esitamist. See on lihtne otsing, ei ole midagi pistmist keemikuks olemisega.

Siis, kui leiate, lugege seda. Kui seal on asju, millest sa ei saa aru, googelda neid. Kui jääte hätta, küsige nende konkreetsete asjade kohta.

Kui sa küsid, nagu sa küsisid: "Kuidas teha amfetamiini?", siis vastus on: "Loe foorumi kuradi süntesaatorite kirjeldust!".
Kui aga küsid "Vabandust, ma lugesin seda süntesaatori kirjeldust *link*, ja ma ei saa aru, mida tähendab "baseerida lahendus" (või mõni muu täpsustatud osa süntesaatorist), siis võid saada nõuandeid ja vastuseid. Mina igatahes aitan teid hea meelega kõigi oma teadmistega. Sellest foorumist leiad mitmeid näiteid.

See on okei, et sa ei tea keemiat. Ei ole ok olla laisk ja isegi mitte proovida ise. Ja kui sa ei oska foorumist otsida või küsida küsimusi, millele inimesed tegelikult vastata oskavad, siis pead sa seda kõigepealt õppima. Kui te ei ole selleks valmis, ei saa keegi teid aidata ja see ei ole teie jaoks.

Vähemalt see on minu viis senti.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Muide, siin on teile mõistmise hõlbustamiseks üks võrdlus:

Ütleme, et tegemist on foorumiga, mis käsitleb erinevate majade ehitamist. Seal on palju põrandaplaane ja kirjeldusi selle kohta, kuidas ehitada palju erinevaid maju, nende hulgas üks nimega "Kuidas ehitada linnamaja".
Siis hüppad sa sisse ja küsid : "Kuidas ehitada linnamaja?".

Saate aru, kuidas seda võib tajuda lihtsalt pisut, pisut rumalana, eks?

Kui te aga küsiksite
"Vabandust, ma lugesin kirjeldust selle kohta, kuidas ehitada linnamaja, kuid seal on palju mainitud "2 korda 4". Ma ei saa aru, mis on "2 by 4's". Üritasin googeldada, aga ei leia mingit infot. Kas keegi oskab selgitada?", inimesed aitaksid teid muidugi.
Ma tean, et mina aitaksin.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Kas ma saan pseudoefedriinist amfetamiini ekstraheerida? Kuidas see toimib? 😅😅😅
Palun öelge mulle @8n398k20k280.
Ma näen seda üsna sarnaselt, ainult arvestada, et uus kasutaja selle foorumi võimalik, et ei tea täpselt, mida otsida, või valida vale otsinguterminid ja siis leida vahepeal palju uusi postitusi nagu see, ilma tegeliku sisuta. Selguse huvides, peaks kõik õpetused ekspertide või ekspertide poolt deklareeritud hea, eraldi kategoorias, kus keegi teine ei saa avada teemasid, või need õpetused on kõik pined, nii et sa leiad neid paremini ilma kasutada otsingufunktsiooni. Palju neid panuseid näitab, et muutus ala oleks ehk asjakohane, sest ma ei usu, et kõik tõesti jooksevad ümber pardal enne pea ja lihtsalt esitada nad täiesti mõttetu kommentaar siin. Ma arvan, et seal on lihtsalt liiga palju muljeid, mis tegutsevad korraga, peate võtma hea hinge, et leida ülevaade.
Ja siis paneb välja, et appi hüüa, et leida algus. Aga see segab foorumit.

Nüüd on meil 10 senti rõngakotis
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Kindlasti! Ma postitasin selle ettepaneku Heisenbergi teemas uue foorumi stiili kohta.
Kuigi antud juhul see ei kehti. Ta oleks võinud sisestada otsinguribale täpselt selle küsimuse, mille ta siia postitas, ja saada õige tulemuse.

Ja ausalt öeldes, keemiliste sünteeside tegemine ilma keemilise hariduseta ei ole realistlik ettevõtmine, kui ei ole piisavalt uudishimulik, ettevõtlik ja intelligentne, et ise mingit infot leida ja punkte ühendada. Siis on sama hästi, kui pöörduda tagasi darknet turgudele ja osta toode.
 
Last edited:
Top