Question Kuidas lõigata puhast amfetamiini?

Wendy

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 14, 2022
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Proovisin müüa puhast sulfaati. Ainult selleks, et aru saada, et keskmine puhtus on 13% ja inimesed läheksid üle 500mg, mis lõppes intensiivraviosakonnas. Isegi süüdistades ravimit.

Kas kofeiin oleks hea, et vähendada seda näiteks 40 protsendile? või mõni neutraalne lõikevahend teeks paremat tööd?

See tugevdab aktiivselt BB missiooni. Küsimus on selles, et oleks rohkem puhtaid ravimeid. Kui see oleks heroiin, langeksid inimesed nagu kärbsed. See peab olema lõigatud, kuid ikkagi parim tänavatel.
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Ma ei tea, kas see segu võib teha hästi kehale, see ei ole hea südamele, enne lõikamist mõne abiaine mingi ravimiga, mis ei ole kehale halb ja ei mõjuta keha. aga ma ei ole ekspert ma räägin teadmatusest
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Oleme kategooriliselt vastu igasugusele toodete tükeldamisele, kuna see võib avaldada negatiivset mõju tervisele ja see on ebaõiglane. Kui soovite oma kliente hoiatada, võite neile öelda õige annuse.
 
View previous replies…

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
kuid kui kasutaja ei usalda müüjat ja võtab 100mg või 200mg mõtlemine kiirus on lõigatud? bro sureb
 

limpbizkuit65

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 14, 2023
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Ma olen teiega täiesti nõus, kuid siiski on mõned kulakud, kes ei kuula seda, kuigi te olete hoiatanud neid kõrge puhtuse riskide ja "tundmatute lõigete tänavalt" muude riskide eest. ülejäänud inimesed.

Kui te ei tunne müüjat, näiteks kedagi, kelle leiate öisel peol, võib põhiaine (narkootikum) üleannustamise risk olla väiksem, kuid riskid, et lõiked võivad kahjustada, on palju suuremad, sest see võib sisaldada koostisosa, mis põhjustab teile anafilaktilise reaktsiooni.

Mulle ei meeldi ka narkootikumide lõikamine, kuid kui inimesed paluvad mul seda teha, sest minu müüdav toode on neile liiga tugev, lisan ma ainult ÜKS lõikamine, mis on kofeiin amfetamiini jaoks, ja ütlen oma klientidele alati täpset puhtuse suhet ja et nad oleksid teadlikud, et see on nende tervisele halvem kui lihtsalt lõikamata narkootikumide õigete annuste võtmine.
See on minu kui diileri nõuanne. Olge oma klientidele alati selge.
 

Ciro di Marzio

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 9, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Noh, mitte kõik ei ole piisavalt targad, et seda näha. Mõned minu sõbrad on sellised. Kuid nende ego on tavaliselt suurem kui nende intelligentsuskvoot. Kui oli tõesti hea materjal, ütlesin ühele neist, et ärge suruge 1 üles, ta naeris.
"Mul on 20-aastane rutiin. Tõsiselt? - Sul on max. 20-aastane piltide vaatamise rutiin, sarnane sellele jämedas jama."
Vahepeal kaardistas ta, kurt ja tumm autentne zombie, sõrmepaksu "garanteeritud vasaku kodade virvendus".
Ma pidin talle karjuma, et ta mind kuulama hakkaks.
Paljud võivad olla sarnaselt. Ilmselt süüdistaksin ennast, kui nad haigeks jääksid, sest mul oleks võinud olla rohkem mõistust. Nii et raske küsimus...
Kui ma lahjendaksin, siis oleks see dekstroos või glütsiin. Viimane võib olla parem lahendus. See on looduslik aminohape, mida kasutatakse ka magustamiseks, lahustub täielikult vees ja ei mõjuta negatiivselt veresuhkru taset. Samuti ei ole minu teada suurte koguste tarbimisel teadaolevalt mingeid kõrvaltoimeid. Mina lahjendaksin seda vähemalt 75% puhtusastmega, neist. Või pigem 80%... Et testida, kui palju see on halvenenud ja vastavalt sellele määrata. Siis oleks odavam versioon ja kallim versioon. Intellektuaal valib kindlasti selle odava. Aga vähemalt ta ei pane 1G tikutuledesse.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Manitool on üks kena,ja vadakupulber
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
võite lõigata vitamiiniga nagu vit C või E antioksüdantide toimeks või võite lõigata NAC-ga
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Kas seda võib lõigata B3-vitamiiniga või võib see olla ohtlik?
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
vitamiin B3 suurendab hemoglobiini kiirust ja suurendab punaste vereliblede loomist, nii et see võib olla ohtlik südamele, et kombineerida vasokostriktor ja vasodilatator, lõigatud vit C või NAC, selle väga odav lahtiselt com
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Vit C on askorbiinhape ja võib põletada nina.
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Oh, ma ei teadnud seda, seega on NAC hea
 

limpbizkuit65

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 14, 2023
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Ei teadnud seda, olen nooremana proovinud mitmeid erinevaid lõigatud amfetamiine ja enamik inimesi ütles mulle: "Kui see ei põle, ei ole amfetamiin/kiirtepasta".

Tea ma saan aru, kust see võltsfakt välja tuli.
Sama juhtub, kui sa tuled minu juurde ja räägid kuivast speedist, enamik inimesi arvab, et see saab olema cutten nagu põrgu, nii et paljud diilerid lisavad alkoholi, pleegitusvahendit või selliseid kemikaale, et see põletaks su nina.
Enamik inimesi, kes on ostnud sellist lõigatud paska, kogevad nüüd palju probleeme oma hingamissüsteemiga.
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
võite lõigata vaarikaketoonidega maitse jaoks, pulber on ka valge
 

KlintoL

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 12, 2023
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
kaaslane punase niilu vaatleja? :D
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
no bro, idk mis see on :(
 

Marocamora

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 4, 2022
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Kas amfetamiini võib segada bensokaiini või lidokaiiniga? Ja kas see võib põhjustada tarbijale mingit kahju?
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
kõike võib segada amfetamiiniga, kuid jah, bensokaiin ja lidokaiin on südamele ohtlikud ja tõstavad pulssi nii.. ei ole hea mõte... segada NAC või smtg, kes ei häiri amfetamiini mõju, mitte segada tauriiniga, mitte segada gabaga, mitte segada aspiriiniga ect, ja mitte segada cafeine, guarana või muu stimulandiga, NAC on minu jaoks parim, sest NAC on palju head mõju tervisele, eriti ajule, ja ilmselt aitab see uimastite kasutajatel võidelda iha vastu, nii.. parim valik imo.

aga sa võid segada magneesiumiga ma arvan, või aminohappega
 
Top