Question Kuidas toimivad riiklikud pakisaadetised? on hea mõte saata narkootilisi aineid posti kaudu?

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Olen mures, et teada saada, kas narkootiliste ainete saatmine riikliku pakiautomaadi või riiklike saadetistega eralogistikafirmade kaudu on ohutu, aitäh teile kõigile!
 

davlovsky

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 13, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Mida te arvate? Lol, ma saan kogu sellest meest kleepuvaks.
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Mul ei ole aimugi, sellepärast ma küsingi, ma räägin riigisisestest saadetistest, rahvusvahelisi saadetisi kontrollib selgelt toll.
Ainuke asi, mida ma tean, on see, et logistikafirmadel on metallidetektor (tulirelvade ja teraga relvade avastamiseks).
aga isiklikult olen ostnud aliexpressist airsoft relvi ja terarelvi ja need jõudsid kohale ilma probleemideta, ja see on rahvusvaheline saadetis.
 

davlovsky

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 13, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Te veeretate täringut. Teil on siin veebileht, mis postitab YouTube'i videoid, näidates inimestele, kuidas sünteesida ebaseaduslikke uimasteid, tegutsedes keskuse/turuplatsina, kust nad saavad osta mitte ainult mis tahes narkootikume, vaid ka mis tahes lähteaineid, et nad saaksid ka ise oma uimasteid valmistada.

Seega, isegi kui see veebisait ei ole üks hiiglaslik mesipuu (suur kui), teab Johnny Law kindlasti, et see on olemas.
Kuid oletame korraks, et see veebisait on tõepoolest seaduslik ja seda juhib mingi räpane meeskond pahatahtlikke, maverick renegatiividest keemikuid ning te ise olete nii tänava- kui ka tehniliselt piisavalt kogenud, et end mitme turvakihi taha peita - isegi kui kõik need tähed on ühel joonel, siis lõppkokkuvõttes on teil ikkagi täringud veerema pandud.

Nii et ma arvan, et asi taandub sellele, kas see on teie jaoks seda väärt või mitte. Kas tasu, mida sa saad, kui sa saad narkootikumi, mis iganes su DoC on, kaalub üles riski, et sind tabatakse narkootikumide ostmisel veebist ja saadetakse sulle postiga?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Millises riigis te olete?

Need, kes elavad Ameerika Ühendriikides
Siin on parim nõuanne, mida võiksite õppida.

Ma käisin läbi kõik USPS.com veebilehega seotud leheküljed. Sügaval ühes väljaandes postiklasside kohta öeldakse;
" Kõik postiklassid kuuluvad kontrollimisele, välja arvatud Priority Mail Express ® " see läheb edasi, et rääkida järgmise päeva kättetoimetamise ajalistest piirangutest.
See algab 25 dollarist, kuid kui soovite, et see jõuaks sihtkohta, siis on see viis. Soovitan ikkagi proovida panna diversiooni. Mislabel see, ja trükkida võltsitud tagastuse aadressi kleebis, kui süütu ees. ÄRGE SAATKE MIDAGI TULEOHTLIKKU, EI MINGIT TUBAKAT EGA ALKOHOLI. Vähemalt valetage selle kohta. Topelt impulsskauba midagi, mis lõhnab, mähkige see fooliumisse või kasutage Pringlesi purgi või müaripakendit.
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Hispaania (Euroopa) olen näinud, et paljud inimesed siin saadavad ravimeid glovo juhtide kaudu .
 

Sir_Smokealot

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 21, 2023
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
Europa jaoks kasutage lihtsalt dpd, pakkige see hästi ja pöörake veidi tähelepanu stealthile ja 95%+ jõuab kohale.

Siseriiklike pakendite puhul, antud juhul Hispaanias, kehtivad samad reeglid ja 99%+ jõuab kohale ilma probleemideta.
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
75
Reaction score
46
Points
18
Seal on palju inimesi, kes saadab ravimeid kogu maailmas seda tüüpi teenuse, on kaks suurt ja olulist koostisosa, et lõpetada õigesti oma saadetis: sa pead teadma väga hea waht teete ja sa pead olema õnnelik. Võib-olla, kui te ikka küsite endalt seda tüüpi küsimus, siis on parem teha natuke teoreetilist kogemust, reed nii palju kui võimalik ja proovige rääkida mõne eksperdiga, see aitab teid kindlasti. Ärge tehke rumalusi, kui te ei ole kindel, mida teete, konseguence võib fucked up palju asju, mäleta seda.
 
Top