Question Kuidas jahutada kasvuruumi?

Bluegum

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 31, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Mul on pitseeritud ruum, mis ei ole 3+ aasta jooksul olnud mingit probleemi. Kena kõrged aastad ilma suuremate probleemideta. Viimase 6 kuu jooksul ei jahtu see alla 30c.

Olen lisanud AC, teise sisselaskeava, kasutan 2 charcol outlet-filtrit ja vähendan praegu päevasel ajal valgustugevust. Valgustus on öösel sisse ja päeval välja lülitatud. Väljas on jahedam ilm kui eelmistel aastatel.

Praegu on taimed vegas, nii et nad saavad hakkama, kuid eelmisel kasvuperioodil keedeti nad õitsemise ajal tühjaks ja ma ei taha, et see uuesti juhtuks.

Ma olen kadunud, mis võiks seda äkki põhjustada. Tundub, et midagi on viimase 12 kuu jooksul muutunud, et seda põhjustada, ja ma ei tea, mis.

Kas on ideid, mis võiks seda põhjustada? Teie nõuanded on aprecited.
 

spanara

scammer
Joined
Dec 21, 2022
Messages
33
Reaction score
15
Points
18
Deals
9
te peaksite ostma opticlimate'i nime kandva vesijahutusega õhukompressori.
 

spanara

scammer
Joined
Dec 21, 2022
Messages
33
Reaction score
15
Points
18
Deals
9
ka , siis parem saada oma süvainfot cannabisgrow saitidel.
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
65
Points
18
Lahendus spanara töötab, kuid see ei lahenda algset probleemi. Võib-olla on mõni seal olev seade vigane ja ülekuumeneb? Lihtsam viis kontrollida, kust see võib tulla, oleks soojuskaamera, kuid see on kallis, kui te ei tea kedagi, kellel on juba üks.
Kas te kontrollisite, kas teie elektripistikupesa ei ole ülekoormatud? See võib põhjustada nende ülekuumenemist
 

spanara

scammer
Joined
Dec 21, 2022
Messages
33
Reaction score
15
Points
18
Deals
9
teil on ka õige kaarega.
minu kogemus on, kui ma kasvatan edukalt kuskil 3plus aastat . ma oleksin vahetanud palju seadmeid nagu lambid või ledid
ma ostaksin uued ventilaatorid . kui sa kasvatad 3 pluss aastat ilmselt ma teeksin täieliku kapitaalremondi ruumi.
 

Bluegum

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 31, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Aitäh! Sorry peaks olema konkreetsed, lambid, ventilaatorid ja filtrid regulaarselt vahetatud, mistõttu on see nii kummaline.

Mis tahes soovitus saite kohta? Üritasin otsida spetsiifikat, kuid leidsin ainult seda foorumit
 
Top