Kuidas edasimüüjad saadavad oma ravimeid posti teel?

nob0dy

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 20, 2022
Messages
14
Reaction score
3
Points
1
Tere,


Olen otsinud, et koerad võivad nuhelda narkootikume isegi siis, kui need on hästi peidetud.

Mõtlesin, kuidas diilerid saadavad oma kraami posti teel ilma, et nad tabatud saaksid?
ja mis juhtub, kui postkontor tabas narkootikumid ei ole see kõrge riskiga diileri jaoks, et tuvastada tema nimi?
kas on ka mingi võimalus nuhkikoeri ära trikitada?

Tänan
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Kuidas peaks edasimüüja olema tabatud? Ta ei pea kartma, kui ta töötab puhtalt ja desinfitseerib kõik. Kes kirjutab õige saatja peale, oleks teeninud vangla lolluse eest. Probleem on ainult vastuvõtjal, aga seni, kuni ta käitub õigesti, ei saa palju juhtuda.
Kui kohtuekspertiis ei leia kasutatavaid tõendeid nagu sõrmejäljed või DNA jäljed, siis saatja ei pea muretsema, eriti kui ta on juba politseile teada.

Koeri ja nende nina ei saa ära trikitada, aga miks peaks koer kirja lõhna haistma? Kas te olete kunagi postiteenistusega tegelenud? See on täielikult automatiseeritud protsess, kus sorteerimismasinad töötavad suurtes saalides ja käsitsi sekkumine on vajalik vaid rikete korral. Seal ei jookse terve päev koerad ringi. Narkokoeri kasutatakse reidide puhul, et leida peidikuid, sest ükski politseinik ei taha otsida, lõhkekoeri nt lennujaamas ringkäikude ajal, aga mitte posti jaotuskeskustes, kus päevas töödeldakse 100000+ kirja.

Mida peaks aga tegema, on kauba pakkimine vaakumisse, mis takistab vähemalt seda, et transportimisel keegi ei märka lõhna. Sõltuvalt sellest, kui puhtalt te töötate, aitaks ka koerte puhul, aga tavaliselt on väljas pisikesed jäljed, mis panevad koera streikima.
 

Panda

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 26, 2023
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
Mida te kasutaksite desinfitseerimiseks Ma olen kuulnud klaasipuhastusvahenditest ja tavalisest desinfitseerimisspreiist. Kas on midagi muud?
 

chemistrydude

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2022
Messages
74
Reaction score
21
Points
8
Tõsi, ma ostsin ecstasy ja turuplatsil saatsin saatmisaadressi, ja pärast päeva sain oma kraami, see oli raamatus leheküljel 73, ja keegi ei tabanud mind, nii et vastus on posti teel.
 

nob0dy

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 20, 2022
Messages
14
Reaction score
3
Points
1

Tere,

Tänan, et vastasite minu küsimusele, mida ma mõtlesin oma küsimuse kohta, mis juhtub, kui politsei tabab posti postitamise käigus ja nad leiavad sellest narkootikume? siin minu riigis ei ole meil avalikku postkasti, kuhu saab lihtsalt kirja panna ja minna, vaid me peame saatma kirja postkontori kaudu, kus nad küsivad meie isikut tõendavat dokumenti.

Tänu
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Siis ma ei saadaks selles riigis ühtegi posti ilma võimaluseta saata väikepakke anonüümselt, sest see on selle peaaegu ülemaailmse süsteemi suur eelis, mis võimaldab saatjal jääda anonüümseks ja te teate ainult ligikaudselt, millisest piirkonnast post on pärit, sest postmargil on tempel.
Teie puhul on politsei sihtmärgiks saaja ja saatja, saaja peab tõestama, et ta on need tellinud, ja politsei lööb saatja ukse sisse.
Mis sa arvasid, et politseinikud teeksid teisiti?

Kas sa tahad posti teel narkootikume osta või müüa?
 

steve77

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 30, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
3
Kui keegi saadab või võtab vastu mis tahes pakke kodumaal, siis on see ohutu, kui keegi saab USA-sse mis tahes paketi välismaalt, siis on see probleemiks, sest vastuvõtja ja saatja vahel on USA tava ja pakett võib takerduda tollis, kuid kui keegi saadab USA-st USA-sse paketi, siis ei ole tava.
 

thegentleman_007

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 5, 2022
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Ausalt öeldes ei ole mul kunagi probleeme olnud selle saatmise või saamisega, kuid minu riigis ei ole karistus nii suur.....
 

tjerry

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 10, 2022
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Hei poisid, esimene kord postitaja siin. Soovin saata pakendi seeni Hollandist Norra. Mulle on öeldud, et igasugune NL-st pärit pakend on juba iseenesest punane lipp nende viikingite tollile. Nii et tahtsin küsida, kas kellelgi on kogemust saatmisega sinna Põhjamaade territooriumile edukalt. Kas tõenäosus on tõesti nii suur minu vastu, et ma ei peaks proovima või peaksin seda lihtsalt käsitlema nagu iga teist saadetist.
 

spanara

scammer
Joined
Dec 21, 2022
Messages
33
Reaction score
15
Points
18
Deals
9
Paljud smartshopid saadavad iga päev palju palju truubisid üle kogu euroopa liiki pooljuriidilisi. Te ei peaks muretsema
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
48
Points
28
Miks mitte saata neid sõbrale teises riigis ja lasta neil saata sihtkohta.
 

Paul DelGrosso

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 2, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Kas kellelgi on Hiinast Kanadasse saadetud kraami probleemideta saadetud? Kilo või rohkem? Väiksemad ikke 500g kuni 100g?

Mõned asjad on juba Kanada ladudes. Aga teised ei ole. Loodan, et kuulen tagasi
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Nii, lubage mul seda selgeks teha, võib-olla aitab see ka teisi. mis tahes kogus alla 2kg võivad nad saata registreerimata või tähitud "kirja" kaudu, mis peaks sisaldama ainult dokumente, kuid keegi ei hooli peaaegu, see on väga ohutu. Aga hiinlased on Kanadas hästi juurdunud, neil on impordivõrgustikud, ekspedeerimisstrateegiad ja nad toetavad dokumentidega. nad TAHAVAD, et sa saaksid oma tellimusi ja nad toimetavad, aeglaselt...
 

K1tty

Vacation
Resident
Joined
Oct 4, 2023
Messages
25
Reaction score
24
Points
18
On väiteid trikkide kohta, mis peaksid toimima, nagu teatud tüüpi peibutusvahendid või isegi kemikaalid, kuid ma üldiselt ei soovitaks vedelaid või tugeva lõhnaga aineid liiga kaugele saata, kohalikud turud on tavaliselt piisavalt tugevad, nii et näiteks kanepi saatmisel ei ole vaja väga kaugele saata
 
Top