Question Kuidas ma saan midagi saata, ilma et see oleks minuga seotud?

BrownRiceSyrup

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
52
Reaction score
29
Points
18
im USAs, kas postkastid on enam piisavalt turvalised? kuidas see toimib? Kuidas ma saan sellist kraami..... Ma küsin, sest teisest riigist importimise puhul on viimane asi, mida ma tahan, et toll saaks mind jälgida, halvimal juhul... Või isegi kodumaal ma lihtsalt ei saa riskida, et mõni saatja on "mesilane".... Mul on juba eelnev narkosüüdistus, nii et kõik, millega ma satun, oleks üsna hukkamõistev... nii et ei ole ruumi, et ära keerata....
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
Mitte oma nime po kastid ei ole piisavalt turvalised. Po-kast on lihtsalt anum, mis ei erine tegelikult tänava ääres olevast kastist. Peate looma võltsitud identiteedi või laenama kellegi oma, hankima kasti tema nimele, kasutama ühekordset rahakaarti või midagi muud, mis ei ole teiega seotud. Laske kellelgi, keda te usaldate, seda vastu võtta. Ta peab olema puhas nagu pilliroog ja ei tohi olla kuidagi seotud selle ostmisega, nii et tal on usutav eitamine, kui politsei selle kätte toimetab. Ma olen täpselt samas paadis, üritan välja mõelda, kuidas saada salakaupa ilma, et mind avastataks. Seal on turvafoorum, mida peaksite kindlasti vaatama, kuid mõned asjad, mida ma seal lugesin, ei usu, et ma saaksin õppida isegi selle elu jooksul. Õige tarnija on kõik. Kujutage ette, et XuCuingchongi keemiaettevõtte kast seisab tolli juures, mis on adresseeritud üksikisikule. Arvan, et nad hakkavad kahtlustama? Mis tuletab mulle meelde, et ettevõtte taha varjumine, kas siis tegelik või hästi väljamõeldud, võib olla tehnika. Ma vastan peamiselt selleks, et näha, mida teised ütlevad, sest ma olen nüüd siin.
 
Top