Question Kuidas ma saan Psilocybe'i seentest ekstraheerida?

daqwen

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2022
Messages
22
Reaction score
5
Points
3
Kas keegi saab mind aidata?
 

gameon

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 16, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Nii et tru, pane lihtsalt aega või kasuta sherch-nuppu
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
🤮🤮🤮🤮🤮🤮. Ma ütlen teile. 5 grammi vaikses pimeduses alla neelamine võib olla keeruline, kuid želonaadi söömine on imelihtne. Mul on The Shroomery.org'i lehel želloshot Tek, mis on 15 aastat või rohkem vana. Tol ajal oli see ainus ja see on sõna-sõnalt #2 sellest teemast. Nii võtad psilotsiini kaugemale, kui sa kunagi tahtsid. Inimesed ei saa tihti aru, see on ainult psilocin, mis mõjutab sind. Psilotsübiin defosforliseeritakse teie maohappe poolt. Ma ei hakka rääkima sellest, miks maagilisi seeni korrektselt psilotsübiiniks nimetatakse, kuid seal on eellugu
 

Moonbow112ix

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 22, 2023
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
McKenna stiilis ego surm, ma püüan alati oma telefoni võimalikult kaugele viia, kui ma nii sügavale lähen ja see on pimedas magamistoas, jumal, mida ma olen nendel psühhonautide reisidel kohanud whew wee, nii et ükskord nägin tõesti, kuidas varblane karksi keerates magavat sinikaelparti hommikul puu otsast maha lükkas, nüüd, kui ma võtan kangelaslikke annuseid on pardid cammo fatigues, mõnikord nad lihtsalt vaatavad valmis sõjaks otherr korda nende käitumine ja külm suhtumine on mitte nii peen viis öelda, et nad lähevad sõda, passiivne agressiivne fouls, .... Foulid on pardid foulid või lihtsalt kodulinnud, kuradi linnud mees
 

Moonbow112ix

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 22, 2023
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Ma näen, et teil on palju vastuseid eeldades, et nad on suured, kes kirjutas neid ma ei lugenud, saate ekstraheerida psiilotsübiini, jahvatades neid maha ja ma usun, et 1:1 massiprotsent etanooli ekstraheerimine eeldades, et mõningase veega, mis on hiljem ära destilleeritud, oleks minu parim arvamine, kuidas teha oma mushysist ekstrakti, mul on praegu kingakarbid pan subtrops ja mõned kadedus monotubid, see on olnud minu jaoks mükoloogia kuumaks, contam free nii kaua ma olen põletanud läbi kõik agar plaadid ja ülekanded, samuti enamik tera teradeks nendest esimestest ülekannetest, mul on mõned lilla müstiline lc, mis koloniseerib nii kiiresti ja teeb suurepärast toodet, kui sa üritad ekstraheerida neid vedelasse etanooli ja või etanool ja dh20 on kavatse olla tee ma kihla, et leiad protsessi väga kergesti nad on seaduslikud palju kohti nüüd, mida ma teen on suur ja kuni kõik minu abordid või pool või on, et ei näe midagi id kunagi anda keegi koti perioodil ja kui nad kogunevad kuni neljakilose purgi ma panen neid magic bullet lühikese purske tsükli ja siis saada see väga puhas sidrunimahl kogu toidust, mis maitseb nii hea ja ma segada kaks, võite filtreerida mõne tunni pärast aga ma tavaliselt lasen tal teha oma Thang toatemperatuuril 12 tundi külmutada chil ja filtreerida ära siis joome sidrunimahla shotides see on parem kui kõik šokolaaditahvlid või midagi, mida ma olen teinud, sa võid ilmselt jagada seda nii ja sidrunhape teeb tohutu erinevuse on lõbus seal ja vaata oma ego lol
 
Top