Question Looking for a vendor opiaadisõltlaste abistamine

Darknet princess

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2023
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
ibogain / iohwaska või muud ravimid vajavad abi kallile sõbrale opiaatidest võõrutamiseks
 

dark-flight

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 10, 2023
Messages
43
Reaction score
33
Points
18
Deals
18
Kas vajate võõrutusravimeid või opioide?
 

Moonbow112ix

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 22, 2023
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Ma saan välja suboxone pärast kümme aastat, kuid olen kasutanud mõned analoogid ja mida ei ole ohutult kasutatud nad tunduvad olevat aidata saada välja subs olin valmis proovima metadooni suboxone oli nii raske tk kick
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
48
Points
28
Sir võib me rentida rääkida paju mulle või signaali ASAP. Pill wise võin saada teile, mis on er soovite, kui see, mida ütlesite varem on legit oma tahtmist teha. Ma luban. Ma olen Thewaterman kohta paju ja signaal. Ty
 

Moonbow112ix

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 22, 2023
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Mingil põhjusel ei leia see teid signaaliga lihtsalt Thewaterman, kui saate saata mulle dm siin ma ei ole wicke
 

Moonbow112ix

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 22, 2023
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Lahe mul on signaali vend ma taban sind ma olen kutt, kellel on tüdrukute nimi Kailey
 

spacetruckin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 8, 2023
Messages
40
Reaction score
9
Points
8
Waterman,Ma ei saa luua wicker account.it sureb kuu jooksul.I vajab teie help.tryin saada lähedane sõber off fent w nädala metadooni ja kuu valium kui needed.Ive hrlped w 4 inimest w success.also involves megadosing w vitamin c but thats not where i need your help.its w the pills.please dm me or tell me how to reach you.that would b screamin.thanks a million.
 
Top