Question Kas keegi on ostnud keemilisi lähteaineid (MDP2P, PMK glütsidaat, P2P...) Hiina müüjalt Alibabas?

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Tahaksin teada, milline oli teie kogemus, kui ostsite alibaba kaudu Hiina tarnijatelt keemilisi lähteaineid, kuna need on tooted, mis rikuvad alibaba standardeid, ostu ei oleks kaitstud alibaba eskrovisüsteemiga, seega ei saaks saada makse tagasimakset, olles näiteks pettus, saates teile asendus- või teistsuguse toote. Tänan teid kõiki!
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
AliBaba võitleb kahtlaste kemikaalide tarnijatega. Olen kindel, et kõik tarnijad, kes pakuvad Hiina jaoks ebaseaduslikke positsioone, on petturid.
Kuid on täiesti võimalik osta PMK, BMK etüülglütsidaati, bensaldehüüdi, metüülpropiofenooni või bromketooni.
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Kas te teate, kust ma saan osta PMK glütsidaati? Olen leidnud Hiinas müüja, kes väidetavalt müüb seda, ja ta lubab mul isiklikult minna oma ettevõttesse Hiina Xingtai linnas Hebei provintsis, et ma saaksin kontrollida, et tegemist on originaaltootega ja mitte asendustootega, kuid kas on mõtet, et ta lubab mul seda teha? kuna PMK on Hiinas ebaseaduslik, võiksin ma Hiina valitsuse poolt olla
 

dark-flight

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 10, 2023
Messages
43
Reaction score
33
Points
18
Deals
18
Nüüd müüvad Hiina tootjad tõelise PMK lähteaineid.
Hiina valitsus ei ole seda keelanud.

Ma võin pakkuda täielikku retsepti PMK eelkursorist P2NP-ni.
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
tbh.... kõik käib seal läbi.... tagatud tarne, raha tagasi võimalus, mida veel tahate?
 

Precursor-supplier

Don't buy from me
Resident
Joined
May 23, 2023
Messages
85
Reaction score
42
Points
28
Deals
5
Andke mulle teada, kui vajate mind

Võin pakkuda keemiliste lähteainete uurimistööd

Minu hind on väga soodne

Pakun teile proovid testimiseks
 
Last edited:
Top