Question Roheline keemia

HEALTH

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 27, 2022
Messages
10
Reaction score
0
Points
1
Narkolaborid võivad olla keskkonnale ohtlikud. Kuidas nad selle probleemi lahendavad? Ma arvan, et see foorum peaks rohkem püüdma seda probleemi lahendada.
 

HEALTH

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 27, 2022
Messages
10
Reaction score
0
Points
1
Jah, ma näen, et te olete tootja. Mõned näited teie tehasest?
 

StarWars

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
132
Reaction score
71
Points
28
ükski ravimitootja ei hooli keskkonnast, kuidas ta peaks jäätmeid kõrvaldama?
 
View previous replies…

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
BASF nimetab seda verbundiks, integreerides ühe protsessi jäätmed teise protsessi, et mitte ainult maksimaalset väärtust välja võtta, vaid ka vältida jäätmeid, mis võivad keskkonda kahjustada.
Ma neutraliseerin kõik oma jäätmed või kui see on võimatu, viin need põletamisele.
 

HEALTH

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 27, 2022
Messages
10
Reaction score
0
Points
1
Kuidas te põletate (õhuvool, lõkketuli...)?
 
Last edited:

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Ma ei, on olemas ettevõtted, kes pakuvad seda teenust. kilogrammi ja jäätmekategooria kohta.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3

I sellisel juhul ütleksin kahjuks, et te jutlustaksite koorile.

On mitmeid erapooletuid dokumentaalfilme, mida saate vaadata youtube'is mõne meie maailma suurima ettevõtte kohta, kuidas nad käitlevad oma jäätmeid.

Nad väidavad, et kõik need erinevad "rohelised märgid", kuid enamik neist jõuab lihtsalt kolmanda maailma riikidesse.

Isegi ettevõtted, mis töötavad jäätmekäitlusettevõtetena, ekspordivad ja ladestavad jäätmeid kolmanda maailma riikides.

Ja mis puutub sellesse, siis see foorum on peamiselt ebaseadusliku narkootikumide tootmise jaoks, kuidas te ootate, et me kõrvaldaksime kõik kemikaalid ilma kahtlusi tekitamata?

"Hei, siin on 200l tünn igast perioodilisustabelis olevast ühendist, mille ma leidsin metsast, ma toon iga 2 kuu tagant ühe"

Saate mu teravmeelset :)?

Parimate soovidega
 
Top