Question GHB retseptid

shr00mz

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 21, 2022
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
kas keegi teab, kuidas teha ghb Mul on väga piiratud kemikaalid, kus ma
 

shr00mz

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 21, 2022
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
live lol tabas kogemata saatma varakult väga piiratud kemikaale, kus ma elan
 

drugswaiter

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
GABA-st GHB valmistamiseks on olemas tek. Ei ole xp sellega lihtsalt leidsin selle erowid iirc. GBLi jaoks pole teil vist allikat? Sa pead seda ja natuke NaOH-d hankima.
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
"uus gbl" : 1,4-butaandiool
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/resources/1-4-butanediol-legal-gbl-poland-worldwide-usa-aus-too-from-10ml-up-20l.95/
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/resources/butanediol-cleaner.80/
 

Fenster

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 26, 2022
Messages
92
Reaction score
31
Points
8
Töötab, lihtsalt veenduge, et saate nitriti, mitte nitraati
 

Zarder

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 17, 2022
Messages
39
Reaction score
7
Points
8
Sandmeyeri reaktsioon GABA-st GBL/GHB-ks



Kiire sissejuhatus



Nagu teised minu poolt avaldatud kirjutised, on ka see meetod 100% OTC. See on vinge keemiku jaoks, kes soovib valmistada GHB-d väikestes kogustes ja suure saagisega ning teha seda ilma otseselt reguleeritud kemikaale, nagu gammabutürolaktoon (GBL) või 1,4-butandiool (BDO), saamata. Samuti välditakse sellega tavaliselt madalat saagist, mida võib täheldada tetrahüdrofuraani (THF) oksüdeerimisel. Kasutatakse kergesti saadavat aminohapet, gamma-aminovõihapet (GABA), ja naatriumnitriti (NaNO2). See skaleerub väga kenasti ja töötab ilma suurema vaevata. Ühtegi kahtlast kemikaali ei kasutata.



Sandmeyeri reaktsioonis kasutatakse dilämmastikhapet, et muuta amiinid diasooniumsooladeks. See reaktsioon, nagu seda kohaldatakse GABA muutmisel GHB-ks, on näidatud esimeses reaktsioonis allpool. Alifaatilised diasooniumisoolad hüdrolüüsitakse vee juuresolekul kiiresti, kusjuures eraldub lämmastikgaas ja jääb hüdroksüülrühm. See on näidatud teises etapis. Nende reaktsioonide tulemusena saab GABA-st teha GHB-d ühe poti reaktsiooniga, mida on lihtne teostada.



Reaktsiooni käivitamine



Seadke üles 2L kolb, mis asub jäävees magnetilise segisti peal. Nüüd:



Lisage 3mol GABA (309,4g)

Lisage 3mol NaNO2 (207,0g).

Lisage 700 ml vett (kogumahuks saab umbes 1100 ml).

Pange sisse 1" segur ja alustage segamist.

Täitke 500ml rõhu tasandatud lisamissahtel 3,3mol HCl(aq) (385,0g 31,25%, 334,8ml 31,25%).

Paigaldage liitmissahtel gaasiväljundi adapter ja ventileerige välisküljele.



Alustage soolhappe aeglast tilgutamist segusse. Tilgutage seda pidevalt umbes 1 tilk iga 2-5 sekundi järel. Aja möödudes kiirendage seda ja asendage vajaduse korral jääd, kuid ärge laske pruunil mürgise gaasi arenemisel tugevalt areneda. Umbes tund aega pärast viimase tilga lisamist ei ole vaja jääd vahetada. Kui reaktsioon on lõppenud, jätkake ekstraheerimist. (tavaliselt 24-36 tundi hiljem)



Ekstraheerimine



Selleks on palju võimalusi. See on ikka veel töö, kuid pärast umbes 20 käiku jõudsin seda tööd kasutada. Lahustiekstraktsioonide tegemiseks võite kasutada etüülatsetaati (EtOAc), kloroformi või metüleenkloriidi (diklorometaani ehk DCM). Ma olen tavaliselt kasutanud DCM-i, kuna see on tore, kuna orgaaniline kiht langeb eraldussahvri põhja.



Seadistus lihtsa destillatsiooni jaoks.

Destilleerige, visates välja esimesed 5-10 ml destillaati, kuna see sisaldab üsna palju lämmastikoksiide. Destilleerige võimalikult palju vett maha, põhimõtteliselt seni, kuni naatriumkloriid hakkab veekihti küllastama ja sadestuma.

Ülejäänud destillaat (umbes 700 ml) sisaldab umbes 1 g GBL/10 ml.

Ülejäänud destillaat töödeldakse NaHCO3-ga 30 minuti jooksul tagasivoolu juures.

Keedetakse koos umbes 5% mahu aktiivsöega (st 35 ml aktiivsütt) (võrreldes lahuse mahuga) 5-10 minutit.

Laske jahtuda ja filtreerige, peske aktiivsütt destilleeritud veega. Salvestage NaGHB.

Ülejäänud veega ekstraheerige 5 korda 625 ml DCM-ga.

Destilleerige DCM ära (DCM uuesti kasutada!).

Destilleeritakse GBL (vaakumis, kui see on olemas).

Reageeritakse NaHCO3 ja destilleeritud veega ning töödeldakse aktiivsöega nagu varem.



 
Top