Fentanüüli küsimus

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2021
Messages
40
Reaction score
14
Points
8
Mul on vedel fentanüül (tsitraat 50mcg), imestan, kuidas saab seda pitsitada rohtu. Ma tean, et fentanüül lahustub vees/metanoolis, kuid ma ei ole 100% kindel, et kui ma segan tsitraati veega/metanooliga, saab see mõju, kui ma seda pitsitan. Kas ma pean kõigepealt saada puhas fentanüül HCL (pulber) vedelast versioonist või võin seda kasutada sellisel kujul?
 

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2021
Messages
40
Reaction score
14
Points
8
Siin minu kodumaal , palju inimesi suitsetab sünteetilist nisu ! Enne Hollandi RC keeld kasutan 15g mdmb-4en-pinaca 60g rohtu ja inimesed ei taha seda, sest nad ütlesid mulle, et see on nõrk . Rc lihtsalt ei anna neile esimese suitsuga seda kiiret/kiiret, mida fentanüül annab neile ja selleks kasutan ma fent .
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
See ei muuda minu soovitust kehtetuks.
 

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
48
Points
18
Miks on fent nii vihatud? Sest seda müüakse heroiinina, mis viib surmajuhtumiteni?

Kui ma tean seda õigesti, siis fent juba asendas heroiini
 

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2021
Messages
40
Reaction score
14
Points
8
Jah, see on õige, USAs inimesed ei tea oma piire ja üleannustamise ja selle eest on nii palju viha Fentanüüli vastu
 

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2021
Messages
40
Reaction score
14
Points
8
Lihtsalt inimesi ajab närvi, et kartellid panevad Fent igale narkootikumile
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Kuulge, te ei tea ka oma piire. Ka mina ei tea. Fentanüül on nii tugev, et üleannustamine juhtub igaühele kergesti. Pärast seda esimest tabamust või kui te võtate midagi muud või kui te olete purjus ... keegi ei ole alati tipptasemel. Ja fentanüüliga lollitada on nagu magada klapikumadu oma voodis. Sa ei saa lõdvestuda ja lihtsalt sellega kaasa minna. Ja see muutub veelgi ettearvamatumaks, kui sa seda suitsetad.
Lihtsalt kuula mõistlikku nõuannet ja loputa fentanüüli.
 

Beavinator

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 20, 2022
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
Absoluutselt!!! Ma just kaotasin väga väga hea sõbra selle PÕHJA tõttu ja see teeb mind nii vihaseks, et inimesed lihtsalt mängivad selle prügiga, nagu oleks see mingi kahjutu mänguasi! Pitsitades jointi kuradi FENTANYLiga???? Nüüd ma olen seda kõike kuulnud! Just dont bother man! Hävitage see jama niipea kui võimalik. Ja kui sa lõpuks oled enesetapja moron, siis veendu, et ei ole tehtud teisi "enesetapuliike", mis võivad kuidagi sattuda mõne vaese mehe kätte, kellel pole aimugi, mida ta suitsetada kavatseb! Kas see ei rikuks lihtsalt teie päeva ära! Teie väikevend varastab ühe teie jointidest ja leitakse järgmisel päeval surnuna üles. Lihtsalt minu 2 senti. FLUSH IT!
 

Beavinator

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 20, 2022
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
Võib-olla on see kuidagi seotud sellega, et paar soolatera suurust tükki on vahe suurest kõrgusest ja kirstust! Fentanüül on kuradi KURADI! On kuradima hea põhjus, miks on nii palju vihkamist selle SHIT'i vastu! Võibolla vihatakse sellepärast, et ainuüksi see on USAs ühe aasta jooksul üle 80000 surmajuhtumi 18-45 aastaste inimeste seas! Sellel ei ole tõesti üldse midagi pistmist oma piiride tundmisega! Ei ole mingit kuradi võimalust teada, kui palju MÜRKIST sa saad igas neist võltsitud oksüepillidest, mida nad müüvad, või kui palju lõigatud ja kui hästi segatud on pulber selles klapis, mida sa just ostsid. Kui sa Fentanüüliga jama teed, on su päevad loetud ja see on FAKT. Isegi farmaatsiatoodete segamine on äärmiselt ohtlik ja põhjuseks on tugevus. Lihtsalt hoia end eemal Fentanüülist ja sul on kõik korras.
 

Luphozi69

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2022
Messages
3
Reaction score
6
Points
3
Arvasin, et see on foorum ravimite valmistamise ja sünteesi kohta käiva teabe jaoks. Miks te kõik ütlete inimesele, et ta jätaks Fentanüüli rahule? Ta esitas küsimuse, kui teil ei ole vastust, hoidke oma arvamus enda jaoks. Kui sa tahad arutleda, millised narkootikumid on kurjad ja millised mitte, siis miks sa ei alusta oma teemat? Kas kristallmetat on parem kui fentanüül, sest see ei tapa nii palju inimesi? Ma olen kindel, et ka selle üle võiks vaielda. Aga see ei ole see koht. Kuidas oleks, kui sa panustaksid, kui sul on teadmisi ja hoiaksid suu kinni, kui sul ei ole.
 

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2021
Messages
40
Reaction score
14
Points
8
Jah, see on õige , keegi ei taha kedagi tappa, selleks otsin teavet, et teha kõik ohutult :)
 

Grand Poobah

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 23, 2021
Messages
15
Reaction score
3
Points
3

Kuigi teil on täielik õigus sellega riskida, arvan ma, et Beavinatoril on põhjendatud seisukoht. Ütleme, et te pitsitate oma joint, suitsetate seda ja surete. Nüüd tulevad su sõbrad/perekond su kodu koristama ja leiavad su varanduse. Mees ma olen kindlasti kurb ja joint aitaks meeleolu kergendada. Oh vaatab las suitsetab madmaximus stash. Nüüd on su homies surnud. Kõiki narkootikume saab kuritarvitada ja väärkasutada, kuid fent on liiga tugev ja peaaegu võimatu avastada.

On lugu ühest kokast, kes tegi midagi ja katsetas enda peal. Ta suri piinarikka surma, näis olevat poositud, tõenäoliselt tungaltera mürgistus. Pärast tema surma tuli perekond maja koristama ja isa jõi külmkapist külma vett. See vesi ei olnud lihtsalt vesi ja isa ei suutnud 3 päeva toimida. Nüüd ei kaotanud isa mitte ainult oma poja, vaid on jäädavalt muutunud. Lein perekonnale leina peale. Ole vastutustundlik viska see ära!

See ei ole väljamõeldis ma tean seda perekonda.
 

Novator

Resident
Joined
Oct 30, 2021
Messages
39
Reaction score
800
Points
83
Fentanüül on põhimõtteline küsimus. On väärtuslikke asju ja on prügi. Minu fentanüüli kogemus on kõrge, kuid minu valik on vaikida.
 

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2021
Messages
40
Reaction score
14
Points
8
Miks ? Peaaegu igaüks, kes tahab saab endale lubada või toota Fentanüüli , selle oluline siin on õige teave, et mitte põhjustada üledoosi üle meie endi, kui keegi kasutada seda või inimesed, kes on müüjad !
 

Novator

Resident
Joined
Oct 30, 2021
Messages
39
Reaction score
800
Points
83
Mul on fentanüülist huvitatutele plaan ja mul on lihtsalt tugev arvamus selles küsimuses. Aga mitte sellel foorumil, mitte täna. Mulle meeldiks anda teile esimene mefedroonisüst, kuid mitte fentanüül.
 
Last edited by a moderator:

Luphozi69

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2022
Messages
3
Reaction score
6
Points
3
Nagu ma ütlesin, andke oma panus, kui teil on teadmisi. Kui ei ole, siis mis on teie postituste mõte? Kas see anonüümne hooplemine peaks kellelegi muljet avaldama? "Haha, ma tean, kuidas seda teha, aga ma ei ütle teile?" Ma arvan, et kuna siin on clearnetile ligipääs, siis saame siia palju lapsi ja trolle. Ma kasutan fentanüüli mõnel nädalavahetusel. Samuti võtan iga päev 100mg metadooni. Nagu ma olen oma narkootikumide kasutamise ajaloos alati teinud, olen väsinud jaemüügi maksmisest ja otsin odavamat viisi. Aga see on minu põhjus. Ja ainult minu oma. Probleem ei ole mitte teadmistes, vaid selles, mida inimesed sellega teevad. Relvad ei tapa inimesi, inimesed tapavad inimesi.
 

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2021
Messages
40
Reaction score
14
Points
8
Jah,Luphozil on õigus , kui sa vaatasid intervjuusid Mehhiko kartellide kokkeritega , nad ütlesid , et annus , mida nad panevad näiteks M30 pillide sisse , ei tapa inimesi , aga usa tänava narkodiilerid lõikavad seda teiste uimastitega ja selle eest on nii palju surmajuhtumeid usas !
 

Teck Tonik

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 18, 2021
Messages
13
Reaction score
14
Points
3
Kenasti öeldud, ma ise ostan fentanüüli igal nädalal oma harjumuse toetamiseks ja mul ei ole kogu 3 aasta jooksul, mil ma seda kasutan, olnud ühtegi probleemi. Oleks tore õppida, kuidas ohutult manu fetty ja ma olin omamoodi põnevil, kui ma liitusin selle foorumiga ainult selleks, et teada saada, et see on arvamusfoorum, mitte teadusuuringud.
 

Teck Tonik

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 18, 2021
Messages
13
Reaction score
14
Points
3
FguB3Me21a
 
Top