Question FC atsetüülimise küsimus

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
Im mõtleb luua mõned topelt substitueeritud katinoonid ja biotestida neid esimest korda hystroy.

Mida ma olen tellinud :

1. 4Klorotuleen
2. 3-klorotuleen

Ma loodan, et üks neist pärast atsetüülimist toodab 4Kloro3Metüülpropiofenooni ja teine 4Metüül4Kloropropiofenooni, kui keegi oskab mulle kindlalt öelda, siis oleksin rõõmus.

Mul on mõned kilogrammid AlCl3 ja liiter propioonkloriidi, mida ma kasutan katses. Ma ei mäleta whendoing a FC propioonkloriid ja alcl3 moodustavad kompleksi, millele kui aromaatne benseen aeglaselt lisada moodustab see ketooni või eksin ma ? Oleks hea meel, kui keegi teadmistega vastab küsimusele või ma pean uurima kõik ise nagu alati ...

Kui tellimus tuleb dokumenteerin sünteesi ( sünteesi siht : 3Kloro4MetüülMetüülMetkatinoon ja 4Kloro3MetüülMetkatinoon.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
282
Points
63
Te räägite Friedel-Craftsi AKÜLATSIOONIST, atsetüülimine hõlmab ainult atsetüülrühma kinnitamist, mis ei ole see, mida te tahate. PropioNYL-kloriidiga (propioonhappe kloriidiga) ja halogeenitud tolueenidega atsüülimise produkt ei ole nii lihtne ennustada kui ainult tolueeni puhul. Halogeenid mõjutavad ka seda, kus atsüülrühm kinnitub benseeniringile. Uurige veel veidi ja proovige reaktsiooni alati väikeses ulatuses.
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
tänan teid vastuse eest, kas te teate, kui ma kasutan grignardi ketooni valmistamiseks, siis saan ma lõpuks eelistatud aromaatse struktuuri ?
 
Top