Fake P2NP

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
246
Points
43
Mitmete P2NP-na müüdavate kollaste kristallide TLC järgi on viimasel ajal müüdud palju täielikult või osaliselt võltsitud P2NP-d. No see on lihtsalt liiga lihtne, tavaline bensaldehüüdist ja nitrometaanist valmistatud nitrostüreen näeb üsna identne välja, lõhnab identselt ja lihtsalt ei tekita Amph.

Kui keegi teab müüjat, kes müüb EL-is korraliku hinnaga (mitte nitrokeemia palun) tõelist P2NP-d ja on nõus andma (tasulist) proovi, siis palun saatke mulle PM. thx.
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Tere, aitäh teabe eest. Kas te oskate öelda, kellelt saite võltsitud p2np? Huvist lähtuvalt, miks te ei tellinud nitrochemis? Plaanisin varsti nitrochemisest proovitellimuse teha.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
246
Points
43
Olen üsna kindel, et nitrochemis on väga hea kvaliteediga, ma telliksin sealt, kui ei oleks muid isiklikke põhjusi, mis muudavad selle hetkel võimatuks.
Proovid andsid mulle teised, kellel oli probleeme korralike tulemuste saamisega, keegi neist ei öelnud mulle siiski, kellelt täpselt milline proov osteti ja igatahes ma ei ütleks ühtegi nime, sest see on lihtsalt kuuldavus.
Naljakas küll, kõige parema välimusega proovid olid kõige kehvemad, samas kui üks kummaliselt tumeda-õlisema välimusega proov andis üsna häid tulemusi.

Nägin, et tihti müüakse seda "Nitrostüreeni" nime all ja kuigi P2NP kuulub nitrostüreenide perekonda, siis Nitrostüreen tavaline EI ole see, mida sa tahad.
 

Xtrembendion

Don't buy from me
Member
Language
🇧🇬
Joined
Jul 2, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Bm-keemia töötas minu jaoks hästi, ma arvan, et u saab tellida 20g vähemalt.
 

chicaloca

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 16, 2022
Messages
41
Reaction score
8
Points
8
Mind mürgitab ka müüja nimega Peaks, kes müüb halva partii võltsitud A-õli
 
Top