Question Võltsitud ühendid - kuidas seda ära tunda?

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Kui olin 16-aastane, sattus minu kätte raamat, mis oli minu kodumaal keelatud - "Anarhistide kokaraamat".
Sellest hämmastavast teosest õppisin palju asju, üks neist oli bananadiini valmistamine.

Me tegime seda jama koos oma sõpradega ja olime täiesti pahased, et meie kasutatud Aafrika banaanidel ei paistnud olevat mingeid psühhoaktiivseid omadusi, või et me olime nii halvad keemikud, et ei suutnud isegi kõige elementaarsemaid juhiseid järgida.

Hommikuseemne LSA-ga läks meil küll väga hästi :)

Ma olin TÕDEaastane, kui sain teada, et bananadiin oli Berkley'st pärit pettuseühend, mida jagati tahtmatult Anarhistide kokaraamatus.

Kui me ei saa usaldada seda piiblit, siis mida me saame usaldada?

SO, vaadates tohutut hulka ühendeid, mis seal ringi hõljuvad, kuidas me ütleme, mis on väärt, et selle järele haarata ja mis mitte?

Ma mõtlen, vaadake lihtsalt seda rikkalikku paska, mis on olemas, kuidas saab mittespetsialist (või isegi spetsialist) teada, mis on reaalne ja mis mitte?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Bananadine ei ole mingil juhul võltsitud lol :D

Mäletan, et ka mina üritasin seda paska sõpradega teha, kui olin noor ja me olime nii pettunud pärast seda, et suitsetasime seda paska, mida me lõime hahaha
Nüüd, olles vanem, googeldasin Bananadine ja seal on kirjas ''fiktiivne psühhoaktiivne aine''..olin täna ka aastane mees :D
 

TheShocker

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 21, 2022
Messages
11
Reaction score
10
Points
3
nii et oodake kõik need korrad, mil me püüdsime banaanikoorega suitsutada, me raiskasime oma aega????
 
Top