Morfiini ekstraheerimine tablettidest

Pervitin

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
27
Reaction score
3
Points
3
Tere, ma tahan morfiini pillidest ekstraheerida. Ma lugesin palju selles foorumis ja vaatasin videot külma veega ekstraheerimiseks, mis peaks sobima morfiini jaoks. Kuid ma ei ole kindel, kas see on parim viis, kui kaotate 20 protsenti oma tootest. Kas kellelgi on parem viis seda teha? Kuidas toimib see, kui ma seda etanool või polüetüleenglükooliga ümberkristalliseerin?
 

m924

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
29
Reaction score
17
Points
8
Ärge kunagi oodake 100% ekstraheerimist, ma ei ütleks, et 80% saagis on nii halb.

Kahjuks ei saa teid aidata lahusti valikuga, kuna ma ei tea neist palju, kuid palju õnne!
 

blueballedbilliy

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2022
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
See tuleneb minu isiklikust kogemusest.

See sõltub suuresti pillide tootjast , peate otsima ndc # ja selgitama välja, millised on täpselt koostisosad.

Morfiini jaoks on vesi parim lahusti, millele järgneb alkohol. Sa pead kontrollima iga koostisosa pilli puhul, kas see lahustub ükskõik millise lahustiga.

Peaaegu igas tabletis on täiteaineid, sideaineid ja abiaineid, mis lahustuvad koos morfiinisoolaga. Tavalised on hüpromelloos, mikrokristalliline tselluloos ja laktoos, mis ekstraheeritakse koos morfiiniga.

Parim ekstraheerimisviis on külma veega ekstraheerimine, kuid see toimib ainult teatud kaubamärkide puhul. Teised želeeruvad liigselt hpmc sisalduse tõttu ja ei filtreeru. Need tüübid nõuavad ülemäärast ettevalmistamist ja vajavad täielikku lahustamist 12-24h jooksul vesihapetes tingimustes enne morfiini eraldamise katsetamist.

Morfiini isoleerimine on nii lihtne kui pH tõstmine 9-11-ni, et sadestada alus, ja seejärel ekstraheerimine dekanteerimise, filtreerimise ja sademe pesemise teel.

Toorekstrakti puhastamiseks on õpikumeetodiks ümberkristallisatsioon veevabast etanoolist. Ma ei ole seda isiklikult proovinud.

Pean tunnistama, et see ei ole tõesti vaeva väärt, kui teil ei ole palju tablette ja kannatust. Kuid lihtsalt külma veega ekstraheerimise meetod vabaneb paljudest inertsetest koostisosadest ja seejärel läbib lahus läbi .22um rattafiltri, morfiinisulfaadi süstimiseks on kasulik kahju vähendamise eesmärgil
 

blueballedbilliy

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2022
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
Samuti aitab filtreerimisel suuresti hea vaakum, mitte pöörleva tiivikpumbaga (kui teil ei ole külmalõksu), vaid membraanpumbaga, kuna see imeb palju veeauru.
 

blueballedbilliy

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2022
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
NH4OH tuleks kasutada, kuna 1 tilk sadestab kohe morfiini aluse ilma, et peaks jälgima ph-d, muidu kasutage naatriumkarbonaadi või lahjendatud naatriumhüdroksiidi lahuseid ja jälgige lakmuspaberiga ph-d, see hakkab muutuma piimjas valgeks, kui see hakkab sadestuma ja see kukub välja ja on parim, kui segades seda tehes näiteks 15 min, laske katmata külmkapis istuda, et ülejäänud morfiin kukuks välja 30min ja seejärel külmutage natuke, laskmata seda külmutada. Selles etapis aitab ka odav tsentrifuug.

Tahtsin ka mainida, kuigi kõige lihtsam puhastamisviis oleks ümberkristalliseerimine , ja siis võiksite puhtuse jaoks testida kaalu ja sulamistemperatuuri.

Teine võimalus oleks vedeliku vedelikkromatograafia kasutamine ja kontrollimine tlc-ga.
See annaks teile kõrgeima puhtuse, kuid nõuab natuke teadmisi analüütilises keemias. Usun, et morfiini aluse elueent on 1%-ne äädikhappe lahus. Võib-olla keegi oskab kromatograafia osa täpsemalt selgitada.

Parim teave selle aine kohta on avalikult kättesaadav analüütilise keemia, kohtuekspertiisi keemia, toksikoloogia ja õiguskaitse keemikute töödes Internetis.

Veel üks märkus,. Ma kasutan ekstraheerimiseks jääkülma vett. Ma purustan pillid võimalikult peeneks mördi ja püstoliga ning panen need konteinerisse, näiteks tühja retseptipudelisse. Seejärel lisan minimaalse koguse vett, näiteks 20ml 5 tableti väärtuses, ja raputan seda jõuliselt 10 sekundit ja seejärel filtreerin kiiresti vaakumis tavalise Buchneri lehtri ja filterpaberiga. Seejärel pesen kaks korda 10ml jääveega. See minimeerib geeli koguse . See annab teile vedelat selget ekstrakti, millest peaksite saama kohe morfiinibaasi sadestada.
 
Top