Lisatelefon ja SIM-kaart?

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Mul on vana telefon, milles on veel sim, ma arvan, et see on mikro.

Huvitav, kas keegi teab mingeid juhendeid või saite, kus on soovitusi, kuidas ma seda kasutada saan?

Ma eeldan, et teine number oleks väga väärtuslik, kuid pole aimu, kuidas edasi minna...
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Kas see telefon oli juba mobiilsideoperaatori kaudu teie nimega seotud? IDK kindlasti, kuid ma arvan, et see võib olla riskantne kui burner
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
See oli tegelikult töö telefon, mida ei tagastatud kunagi... Ainus info selle kohta kunagi oli kellegi maja mineviku töö... See on iphone liiga kahjuks, kas see muudab selle vestluse iganenuks?
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Kui selle väsinud keegi teine thats hea. Ma ei tea piisavalt õunast, et öelda, kas see on risk lihtsalt sellepärast. Ma eeldan, et see ikkagi jälgib teid ja salvestab teie andmed. Kui see oleksin mina, ma müüksin selle ja ostaksin trac telefoni äri jaoks
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Nii et lihtsalt trac telefon walmartist sularahaga. Siis lihtsalt osta ka minutid. Lihtsalt ärge kasutage kaarti, millega on seotud teie identiteet. Ma ei tea, kust saaks btc-ga burneri, aga kindlasti on seal mõni pood, mis annaks võimaluse kasutada btc-d. Varem oli rakendus nimega rahakott, mis võimaldas teil osta asju Amazonist, lastes teisel inimesel, kes soovis krüpto teha ostu teie eest. Idk, kui on olemas alternatiiv seal
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
75
Reaction score
46
Points
18
Tasumine sularahas see on parim viis. Lihtsalt osta google pixel telefon ja käivitada graphene os see, põleti telefon võib olla ohtlik. JA LITERRAALNE ÄRGE KASUTAGE TELEFONI JA SIM-i (ios see on literraly shit selliste asjade jaoks). Tee endale teene ja loe DNM piiblit või hakka kaevama dread'i opsec sektsiooni.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Üritasin leida DN-i piibli ja müüja piibli töötavat linki dreadil, kuid ükski neist ei töötanud, kui ma kontrollisin. Kas teil on link olemas?
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Jah palun, ma tahaksin neid alla laadida! Kuidagi hea meel, et ma ei saa iphone'i kasutada, ma olen neist nii tüdinenud
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Kannatage mind. Püüan leida toimivat linki. Ma püüan teha postituse, kui ma leian selle.
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
75
Reaction score
46
Points
18
@miner21 @KurtV989 ma leidsin juba ammu toimiva lingi, kuid nüüd olen selle kaotanud, võib-olla pigmalionil võib olla üks, proovige küsida temalt dreadil
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Nägin just, et ka teised inimesed otsivad seda Redditi postituses lol
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Ma kaevun ringi. Sellel on oma alamrubriik dread, kuid link on alla käinud
 
Top