Looking for a vendor ELi tarnija elavhõbe(II)nitraadi CAS 10045-94-0 jaoks amfetamiini vabasünteesi jaoks

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Lugupeetud Breaking Bad'i kogukond,

Ma olen Koko, olen DNis aktiivne juba paar nädalat.

Alates 4-5 kuust olen missioonil, et mõista amfetamiini freebase sünteesi.
Peamiselt otsin 2 sünteesimeetodit:

1. Amfetamiini vababaasi tootmine P2NP-st ja elavhõbe(II)nitraadist.
2. Amfetamiini vababaasi tootmine APAANist.

Kuigi mul ei ole probleeme kõigi lähteainete tarnimisega 2. sünteesimeetodi jaoks, olen huvitatud (teadusuuringute jaoks) ka 1. sünteesimeetodi läbimisest. Et kogu tootmisprotsessi paremini mõista.

Pärast Dread & BB skaneerimist olen leidnud mitu (potentsiaalselt) usaldusväärset P2NP tarnijat, kuid mul on veel puudu, et leida keegi, kes saaks tarnida elavhõbe(II)nitraati Euroopa Liidus.

Mul on tarnijaid Hiinas/Indias, kes võivad tarnida elavhõbe(II)nitraati 1,850 €/KG eest, sealhulgas ekspressvedu ja tollivormistus, kuid ma ei tunne end liiga mugavalt, et saata selline kuum toode läbi mitme tollikontrolli, see on lihtsalt liiga riskantne.

On mitmeid Euroopa ettevõtteid, kes müüvad seda toodet, kuid ainult registreeritud ettevõtetele ja paljude piirangutega.

Oleksin õnnelik, kui keegi oskaks siin aidata ja võib-olla linkida mulle usaldusväärse DN müüja või mõne muu viisi, kuidas seda tellida (nt nagu Nitrochemis P2NP jaoks).

Täpne toode, mida ma otsin, on:

CAS: 10045-94-0.

Ma EI otsi monohüdraati, (I)-nitraadi variante ega tavalist elavhõbedat.

Ootan teie vastuseid.

Tähelepanu,

Koko
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Tere, Kas olete proovinud küsida tarnijatelt nimekirjade sektsioonist?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

Hei!

Olen pöördunud ühe poole, kellel oli kõige suurem tootevalik (Constantylious).

Ootan hetkel vastust.

Kui ma ei tohiks leida usaldusväärset tarnijat, kas teie soovitus oleks sünteesida seda ise?
Kui jah, siis kas te võiksite mulle siin foorumis juhendi linkida? Heisenberg ütles mulle, et on olemas, aga ma ei leidnud seda kahjuks.

Cincerly,

Koko
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

Ma leidsin selle ühes teie varasemas postituses:

Nüüd valmistame elavhõbedasoola. Võtame apteegist elavhõbedatermomeetri, mähime selle paberisse, murrame selle alumisest otsast. Valame kogu elavhõbeda klaasi, kuhu siis lisame 4 ml lämmastikhapet (70%). Ärge unustage, et elavhõbedaaurud on tervisele ohtlikud! Reaktsiooni käivitamiseks tuli klaasi kuumutada umbes 50 kraadini, aeg-ajalt segades. Kogu elavhõbe lahustus umbes 30 minuti jooksul ja klaasist eraldus oranžikas gaas, lämmastikoksiid (IV). Reaktsiooni võrrand on järgmine: Hg + 4HNO3 ----> Hg(NO3)2 + 2NO2 + 2H2O

Kui ma küsisin juhendit, siis viitasin Heisenbergi poolt räägitud videojuhendile, mida ma ei leidnud.

Cincerly,

Koko
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/preparation-of-mercury-nitrate-with-subsequent-use-in-al-hg-video.222/
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

Suur tänu mees! See oli suur abi! Lisan selle oma kirjutisesse!
 

Jesse_Pinkman_

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 23, 2022
Messages
158
Reaction score
71
Points
28
Võib-olla siin:
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Nad pakkusid keelatud esemeid ja aktsepteerivad ainult registrimakseid ?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
N2O3 on hea allikas toodete jaoks, kuid ome toodete puhul nõuavad nad "lõppkasutaja avaldust" ja käibemaksukohustuslase numbrit.

Ma arvan, et nad on natuke rohkem kaotanud, kui tegemist on määrustega, kuid pidage seda meeles, kui tellidate seal, see tuleb tellimuse valemiga veebisaidil.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

pidage meeles, et kui nad küsivad vaadi NR-i, saavad nad saata ainult kaadritele välja vaadi NR-i.
ja mõned ettevõtted lähevad isegi funder, et pangakonto peab ka ühendama vat või omaniku
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Jah, see on väga mõistlik tbh. Oleks huvitav proovida seda süsteemi võltsitud ID-de ja varifirmade või võltsettevõtete süsteemi kaudu üle kavaldada.

Sellegipoolest olen ma juba leidnud lahenduse ülalkirjeldatud probleemile :) See oli vana postitus möödunud kuust!
 

Jesse_Pinkman_

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 23, 2022
Messages
158
Reaction score
71
Points
28
Mul oli see probleem selle lõppkasutaja avaldusega jne ja ma leidsin nutika lahenduse...
Kemikaalide puhul, mida müüakse ainult ettevõtetele:

1. samm:
Otsige internetist ettevõte, mis kõlab, kui tal võiks olla vajadus kasutada kemikaale igasuguse tootmise jaoks.

Samm 2:
Otsige Impressum ja ettevõtte omaniku nimi.

3. samm:
Otsige Pinterestis ID-kaartide ja passide malle, Kui teil on õnne, leiate sarnase nime, siis kasutate rakendust või arvutiprogrammi, et muuta nime mallile, et see näib olevat ettevõtte omaniku id.

Enamasti leiab Impressum ka käibemaksukohustuslase või Saksamaal UST-ID.

Siis loo e-maili aadress, mis on sarnane ettevõttele.

Lõppude lõpuks loote konto tarnijate poes ja tellige nõutud tooted. Kohaletoimetamine aadressi, teil on juurdepääs. Kui olete lõppkasutaja avalduse jaoks, täidate andmed oma malli aadressi, mida kasutate saada.
Muutke nime kellas esiuksel ja postkastis.
See on natuke tööd, kuid see töötas minu jaoks väga hästi.
Ainult sellise "töö" jaoks peaksite kasutama lisatelefoni.
Ma loodan, et ma võisin aidata teid
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Hea juhend! Täname panustamise eest

Parim oleks saada digitaalne ID, mis peegeldab nime 100% ulatuses
 
Top