lihtne gaasitehnika (siseruumides ja diskreetselt)

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
kirjutanud vespiary kasutaja blaztoff, link siin (trükivigade + täiendava sisu puudumine, link ainult 4 krediiti)


Ma mõtlesin välja selle gaasitehnika kõigi nende jaoks, kellel on piiratud ruum, kes ei saa õue minna ja kellel on naabrid lähedal.

Minge ostke oma kohalikust teaduskauplusest kaks sellist kena plastist Nalgene pudelit. Või üks Nalgene, üks klaasist pudel, millel on kruvitav kaas. Puurige kummagi kaane keskele auk ja paigaldage oma riistapoest ostetud voolikukork läbi mõlema kaane augu. Veenduge, et see oleks õhukindel. Pange sinna mõned tihendid, et tagada turvalisus. Kui soovite, võtke mõnda täitematerjali ja määrige seda väljastpoolt, et veenduda. Seejärel ühendage oma voolik kaanest kaanega. Mulle meeldivad need pneumaatilised punutud voolikud hüdrauliliste liinide jaoks, sest neil on õhukindla ühenduse jaoks rõhuühendus. (Paigaldatakse oma spetsiaalsele barbile.) Puurige kaanele oma gaasi jaoks väiksem auk ja pange sellele tihendatav barbi.

Nüüd pange oma kivisoola gaasipudelisse, tihendage tihedalt ja oma tolueenisegu teise. Vala oma väävelhapet gaasipudeli korgi väikesesse auku ja see ongi kõik. Te vaatate sõna otseses mõttes, kuidas gaas läheb gaasimahutisse ja näete, kuidas teie toode kukub välja. Te võite lasta sellel päevade kaupa seista ilma tegeliku mureta. See võtab veidi kauem aega kui läbi mullitamine, kuid te ei pea seda jälgima ega midagi. Sa võid panna oma konteineri koos kaubaga magnetilise segisti peale ja aeg-ajalt seadistada madalale segamisele, et segust segada. Ja Nalgene pudel on suurepärane, sest sa saad seda pigistada, et rohkem gaasi välja saada või raputada.

Olen leidnud, et saate alati oodatud saagise sellisest tootest ja kunagi ei ole muresid vee või suckbacki või muu jama pärast. Lihtsalt istu tagasi lase see paar tundi filtreerida võib-olla gaasi uuesti. Ma kasutan gaasistamiseks 1L pudelit ja pudelit, mis on 3x minu tolueeni maht minu gaasistamise konteiner. Kunagi ei pea muretsema, et gaasimise ajal rohkem gaasi teha ja ma kasutan ainult väikseimat kogust soola ja väävlit, nii et vähem jäätmeid. Loodan, et see aitab kedagi.
 

hirozaru

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 22, 2024
Messages
30
Reaction score
2
Points
8
seda on tõesti raske lugeda ja jälgida. see kõlab huvitavalt.
 
Top