Question dtox meetod

Darknet princess

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2023
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
vajan nõu meetodeid, et võõrutada opiaatidest ja soulitions saada tooteid detox meetodi saamiseks
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Sõltub opiaatidest. Esimene asi, mida teha füüsilise sõltuvusega tegelemisel, on minna üle kõige pikema toimega ravimi vormile, mida saate leida, Bupropiooni plaastrid on head. Siis lihtsalt vähendage annust proportsionaalselt i,e 10mg annust, kui te eemaldate 2mg, et teha see 8mg, siis on see 20% võrra vähendatud. Sa ei eemaldaks siis 2mg uuesti, kui sa vähendad 8mg pealt. Mul kulus 2 nädalat, et vabaneda suukaudsest morfiini "sõltuvusest" (4-5 kuud 10mg iga 4 tunni tagant või nii ette nähtud) kui ma olin madalates annustes läksin üle kodeiinile.
 

spacetruckin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 8, 2023
Messages
40
Reaction score
9
Points
8
Tapering down on alati parim alustada. kui sa oled heroiini sa võiksid taper down kuni sa oled haige alati ja siis põrge alla norcos või somethin siis põrge alla, et taim igaones usin..starts w a k.its a tree.then yiu peaks vaatama megadosing koos vitanim c.I sai kord maha heroiini megadosing vit c ja nädala metadoon siis folloeed poolt kuu valium kui neefef.I was opiate free two years then fell into fent.been helping people off frnt the same way but i drop to herion from fent.then dserios pills then weak pills and vitamin c megadoding.look ip the megadosing..its harsh but amazingly effective.theres a chick who jyst uses it at her rehab and itd wirkin..good luvk my frirnd.i eish yiu the best.
 
Top