Question Borosicilicateglas 3.3 läbipuurimine

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Tere,

Nii et minu küsimus on, kas kellelgi on praktilisi teadmisi puurida auk Borosilicateglas 3.3 kas Tungssten Carbide või Diamond drill?

Ma vaatan mõõtmeid vahemikus 20 / 35mm läbimõõduga.

Põhjus on see, et põhimõtteliselt kõik Separatory funnel 10,000 on otsas, ainukesed saadaval on Duran jne. ja need ulatuvad 500$ ilma postikuludeta.

Nii et ma mõtlesin, miks mitte ehitada ise üks.

10,000l ümarpõhjaline kolb 40/45 kaelaga, reduktor 40/45 - 29/32 ja 29/32 stockcock, kasutada kahesuunalist ekspoksiliimi, mis on vastupidav atsetoonile ja sarnastele tugevatele lähteainetele, ja puurida kolvi põhja auk, ET VOILA! Seperatory funnel alla 60$.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
See on üsna rumal idee tbh, esiteks on tõenäosus, et teie modifitseeritud eraldussahtel puruneb esimesel kasutuskorral pärast sellist "modifitseerimist" 100/100.
Te peate klaasi pärast sellist modifitseerimist "kalibreerima", selle struktuur on muidu katki, isegi tuunimisega ei ole see enam nii kõva, kui see oli puhumise ajal.
Hdpe või pp trummel raamil koos klapiga, miks mitte? Või kui sa klaasi peale nõuad, siis saada proffesional klaasipuhuja, kes paigaldaks klapi põhja, kui sul neid veel oma osades on.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Ma saan aru, mida te ütlete, kuid te räägite "karastatud klaasi" omadustest, millega mul on mingi kogemus.

Borosilikaatklaasil on teistsugune keemiline seadistus.

Ma olen lugenud foorumites paar inimest, kes on seda proovinud, ja isegi näinud youtube'is videoid, kus inimesed puurivad BSC 3.3-sse auke.

Aga ma olin rohkem uudishimulik inimeste kohta, kes on seda teinud keemilise reaktsiooni seisukohalt.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Tegin lugematuid improvisatsioone ja pean ütlema, et isegi vaieldava õpipoisiga teaduslikus klaasipuhumises ei ole see suurus, millega te tegelete, amatööridele lähenemine.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Nõustun @UWe9o12jkied91d. Teie kolb murdub halvimal hetkel eduka puurimise korral. Tasub kasutada plastist kanistrit selle manipulatsiooni jaoks.
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
im läheneb seda mitte keemik seisukohalt. ma olen töötanud puurimine klaasi mitu korda, aga see ei olnud borosilikaat. ma saan aru oma dilemna kuid ma ei mõtle minna there.a volframkarbiidist mingi pirn või oda kujuline bit läheb otse läbi 1/4 "klaasi nagu midagi, kuid see läbimõõt on kättesaamatu ilma teemant augusahaga. perhaps.its lihtne stressi murdumine kiiresti voolata välja auk ühes või mitmes kohas, sorry ma ei saa olla julgustavam minu sõber! väike auk suur võib-olla, suur auk ei ole võimalik.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Noh,

See oli proovimist väärt, kuid tundub, et mõte on laual, tänan teid kõigi panuste eest.
 
Top