Question Kas met ja mdma klorid on röntgeni all espesial märgid?

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Tean isiklikult kahte juhtumit, kus inimesed tabati, kui nad üritasid oma pagasis moosiks pakitud hašišit vedada. Mõlemad juhtusid siis, kui muulased vedasid kraami röntgeni kaudu. Ma ei tea tehnilisi üksikasju, aga ma oletan, et tõenäoliselt võib see toode röntgeni all eriliselt helendada.

Aga kuidas on lood amfetamiini ja mdma hcl-ga vedelal kujul? Kuidas see röntgeni all välja näeb? Kas te teate mingeid juhtumeid, kui selline kraam tuvastati piiri ületamisel?
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
66
Points
28
Ma ei ole ekspert.

Kuid röntgen on hea võimalus kindlaks teha, kas midagi ei tohiks olla millegi sees.

Moosis olevad ravimid võivad tunduda teistsugused kui tavaline moos. See on rohkem selline "see näeb välja, uurime seda" süsteem.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Mul oli pilguheit röntgen-televisiooni introskoopide sissejuhatusele, mida kasutatakse pagasi ja pakkide kontrollimiseks. Lühidalt öeldes määravad nad hõlpsasti monoatomaarsed ained. Samuti eristavad nad orgaanilisi ja mitteorgaanilisi ühendeid ning tihedust

Polüatomaarsete ühendite puhul on teine lugu: kui ma saan probleemist õigesti aru, kalibreerivad insenerid seadme nii, et see eristab ainult teatud ühendeid. Kuid see on väga keeruline ülesanne, nii et selliste ainete arv on väga piiratud ja hõlmab peamiselt lõhkeained.

Narkootikumide puhul on küsimus lahtine. Hashi puhul näen ma kolme võimalust: kas klaaspurgis olev hashi näeb välja tihedam kui moos ja see haarab tähelepanu, või võib see välja näha nagu mingi lõhkeaine, või on masin programmeeritud selle aine jaoks.

Ootame, võib-olla mõni inimene teab rohkem, kui kaugele on rakendatud teadus selles vallas jõudnud.
 
Last edited:
Top