Psilocybins Dextromethorphan (DXM) Green Orange Arutelu: Psilotsübiinid ja dekstrometorfaan (DXM)

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Psilotsübiinid ja dekstrometorfaan (DXM)

Psilotsübiin, mis on psilotsübiini seente aktiivne ühend, muundub organismis psilotsiiniks. Psilotsiin toimib peamiselt serotoniini (5-HT) retseptorite, eriti 5-HT2A alatüübi agonistina. Arvatakse, et see toime on selle psühhedeelse toime aluseks. Psilotsiin mõjutab ka teisi neurotransmitterisüsteeme, kuid vähemal määral. Nende hulka kuuluvad muutunud reaalsustaju, visuaalsed ja auditiivsed hallutsinatsioonid ning muutused mõtlemises, meeleolus ja teadvuses. Füsioloogiliselt võib see põhjustada pupillide laienemist, südame löögisageduse ja vererõhu tõusu.

Tavaliste kõrvaltoimete hulka kuuluvad iiveldus, peavalu ja desorientatsioon. Samuti võib see põhjustada psühholoogilist stressi ja süvendada psühhiaatrilisi haigusi, eelkõige psühhoosi.

Dekstrometorfaan (DXM) on dissotsiatiivne anesteetikum, mis toimib peamiselt NMDA retseptori antagonistina. See mõjutab ka teisi süsteeme, sealhulgas serotoniini ja noradrenaliini transportereid, ning tal on sigma-1 retseptori agonistlik toime. Terapeutilistes annustes toimib DXM köha pärssiva vahendina. Suuremates annustes avaldab see dissotsiatiivset, eufoorilist ja hallutsinogeenset toimet.

Ebasoodsate mõjude hulka kuuluvad pearinglus, iiveldus ja motoorse kontrolli häired ning suurtes annustes võib see põhjustada dissotsiatiivseid seisundeid, hallutsinatsioone ja serotoniinisündroomi.

Psilotsübiini seente ja DXMikombinatsiooniga kaasnevad nende erinevate toimemehhanismide tõttu keerulised farmakoloogilised koostoimed. See võib põhjustada ettearvamatuid ja võimendatud mõjusid. Mõlema aine serotonergilise aktiivsuse tõttu suureneb märkimisväärselt serotoniinisündroomi, potentsiaalselt eluohtliku seisundi tekkimise oht.

Kuna mõlemad ained on hallutsinogeensed, võib nende kombinatsioon võimendada hallutsinatsioone ja sensoorseid moonutusi. See võib põhjustada sügavamaid psühholoogilisi kogemusi, kuid suurendab ka selliste negatiivsete mõjude nagu paanikahood, segadus, hirmuäratavad hallutsinatsioonid (mida sageli nimetatakse "halvaks tripiks") ja psühhoos.

Lisanduda võib ka mõju südame löögisagedusele, vererõhule ja motoorsele kontrollile, mis suurendab füüsiliste kahjustuste ohtu.

Kombineeritud mõju aju neurotransmitterisüsteemidele võib olla ettearvamatu, mis võib viia neurotoksiliste mõjude või psühhiaatriliste sümptomite süvenemiseni.

Kuigi mõned võivad teatada sellisest kombinatsioonist saadavast kasust, näiteks intensiivsemad kogemused või vaimne sisetunne, on nende ainete kombineerimisega seotud riskid märkimisväärsed ja mitmekülgsed. Nende hulka kuuluvad ägedad füsioloogilised riskid, tõsise psühholoogilise distressi tekkimise võimalus ja ettearvamatud koostoimed neurotransmitterite tasandil. Sellistele kombinatsioonidele on oluline läheneda ettevaatlikult ja võimalike ohtude teadvustamisega, eriti isikute puhul, kellel on juba olemasolevad vaimse tervise seisundid.

Me ei ole leidnud kinnitatud andmeid selle kombinatsiooniga seotud ägedate surmaga lõppevate seisundite kohta. Mõjude intensiivsus ja mõlema aine toime olemus eraldi annavad siiski mõista, et see kombinatsioon tervikuna on üldsuse jaoks mõttetu. Kuid kui teil on piisavalt kogemusi, teadmisi ja soovi radikaalseteks katseteks, siis saame teile ainult õnne soovida teie reisil. Ärge unustage kirjeldada oma kogemusi kommentaarides, see võib olla kogukonnale kasulik.

🟠 Arvestades eelnevat, soovitame suhtuda sellesse kombinatsiooni väga ettevaatlikult.
 
Last edited by a moderator:

DXMmybeloved

Don't buy from me
Member
Joined
May 20, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
I woudnt soovitan, kuna kogemuste põhjal tundub, et DXM muudab seened visuaalselt vähem tugevaks
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
Rääkige meile oma kogemustest lähemalt. Millised on annused, ajastus ja subjektiivsed muljed? See võib aidata teisi
 

DXMmybeloved

Don't buy from me
Member
Joined
May 20, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
võttis 750mg HBR koos 1g keskmise tugevusega seentega ja läksin avalikku raamatukokku i didnt tõesti palju näha, kuid id öelda, et pearuumi oli päris tugev nagu ma tundsin end tõesti väikeseks ja nagu asjad minu ümber, kus suuremad kui nad olid. Mõne aja pärast läksin õue suitsetasin natuke rohtu ja sain kohe hullumeelsed visuaalid umbes 3 minutiks, siis läksin tagasi raamatukogusse ja vaatasin maale, mis pärast nende vaatamist natuke aega muutusid filmideks, pärast seda uskusin, et olen mõistnud kunsti tähendust. Ma ei suutnud anda reaalseid ajatähiseid, kuna mu mõistus oli nii perses. Lõpuks visati mind turvameeste poolt välja, sest olin üldine tüütus ja nägin välja nagu amfetamiini tarvitav narkomaan, kuid olin turvameeste suhtes väga sõbralik ja ei reageerinud kuidagi vägivaldselt (mul on vägivaldsed kalduvused, nii et see on mõnevõrra ebatavaline).
 
Top