Question DE ärikontseptsioon

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
246
Points
43
Otsin kedagi, kes on seotud kulturistide "varustamise" valdkonnaga ja kes oleks huvitatud mõnest seotud tootmisest / müügist, Ei BtMG kraami, samuti ei ole uute psühhoaktiivsete ainete seaduse kraami. No hit and run, kuid midagi whats mõeldud minna pikka aega, oleks täiuslik nagu mingi aktiivne pensionifond. See on muidugi nišš, piisavalt suur, kuigi teha käputäis inimesi hea, väga hea elu.

Ja vabandust, ma ei kavatse postitada siin, mida see täpselt on ja ma pean olema veendunud, et inimene sobib selleks, enne kui ma ütlen, pls aktsepteerida seda ka siis, kui te PM mulle seoses teemaga.
Ja ei muretse, see on projekt, mis nõuab spetsiifilisi oskusi ja teadmisi, et seda ellu viia, selle rohkem kui lihtsalt hea idee.

Plaan on juhtida seda nagu ettevõtet, millel on tõeline plaan, kulude ja riskianalüüs, vähendatud keskkonnamõju, investeerimisfaas (3 kuni 9 kuud), konsolideerimisfaas (~ 12 kuud), kus enamik kasumit investeeritakse uuesti äri ja pärast seda võib mõelda Spin-Offidele või selle täielikule müügile või lasta tal töötada, keskendudes peamiselt ohutusele ja kvaliteedile.

PM mulle
 
Top