Question Lõike/segu kokaiin

forgetme666

Don't buy from me
Member
Language
🇫🇷
Joined
Aug 9, 2024
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Tere ma loodan, et teil läheb hästi mul on väike küsimus kas te teate, millega ma võiksin kokaiini lõigata ja kuidas ja muide kui teil on sellel teemal mõni video, mida ma ei keelduksin;);)
 

Nmakc

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 9, 2024
Messages
28
Reaction score
10
Points
3
tavaliselt koos lidokaiini , levamisooliga
 

forgetme666

Don't buy from me
Member
Language
🇫🇷
Joined
Aug 9, 2024
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
tänan teid väga mees ja te teaksite, kuidas seda teha?
 

Nmakc

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 9, 2024
Messages
28
Reaction score
10
Points
3
Vabandust, kuid ei ma lihtsalt tean mõned lõigatud woth see peaksite küsima kedagi, kes teab, kuid lõikamine on väga halb ja kliendid jooksevad sinust ära
 

kdelorian

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jul 5, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
tere kõige tavalisem on, et te kasutate segu, et saavutada kokaiini kõrge tasakaalu, pidage meeles, et see koosneb järgmiselt. Lõika neid läbi nina, mine alla kurku ja ma supve aju, See on kasutaja jälgida, et tunne, et mõju kokaiini on, olles öelnud, et minu soovitus on kasutada neid 3 tooteid, sa pead segada need 3 komponendid fenatsetiin, kofeiin, tetrakaiin see on parim, mida saate kasutada Tehes eraldi segu nende toodete on tavaliselt 15% tetrakaiin, 35% kofeiin ja 50% fenatsetiin. Sa segad kõik kokku ja siis võid näiteks lisada 25% iga grammi kokaiini või lisada 50% või isegi 100%. aga see on juba 1:1. Ma loodan, et sa aitasid sõber, nii saad sa oma kokaiinilõikega põhitasemel professionaaliks
 

kdelorian

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jul 5, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Loomulikult on vaja, et segu oleks omogeenne, et te purustaksite iga toote hästi, et tekiks väga peen pulber ja teeksite omogeensema segu
 

kdelorian

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jul 5, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Loomulikult on vaja, et segu oleks omogeenne, et te purustaksite iga toote hästi, et tekiks väga peen pulber ja teeksite omogeensema segu
 

DrugCentral

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
Parim lõikamine on: kreatiin 40% 40% kokaiin 10% amfetamiini pulber, segada elektrilises blenderis, seejärel uuesti pressi all atsetooniga segada.
 

kdelorian

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jul 5, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Miks te lisate kreatiini, kas see toode ei jäta mingit maitset või erinevat lõhna, ja kui te panete 10% sellest, teine osa on ohtlik, ma ei usu, et inimesele, kes seda tarbib, meeldib see mõju, kuid mind tõesti huvitab, miks kreatiin
 

DrugCentral

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
Enamik inimesi paneb purustatud tablette, ma ei mäleta, milliseid tablette tho. Kreatiin seguneb segamisel suhteliselt hästi, ei ole nuusutamisel mingeid mõjusid ega riske ja ei tee nina haiget.
 
Top