Toore oopiumi rafineerimine

Dr.Mirakulix

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
25
Reaction score
19
Points
18
Tere inimesed!

Otsisin kogu veebist selle teema kohta ja leidsin lihtsalt vastukäivat teavet selle kohta. Kas kellelgi siin on kogemusi toorest toor-oopiumi rafineerimisest/ümbertöötlemisest suitsetatavaks oopiumiks /Chandoo'ks? Eriti huvitab mind kääritamine. Ma lihtsalt ei suuda uskuda, et on vaja ainet töödelda apergillus niger aka hallitusega .
Kuidas peaksin alustama oopiumi / mooniekstrakti töötlemist? Minu eesmärk on suitsetatav toode ja mis veelgi tähtsam, midagi, mida saab hoida mitu kuud enne riknemist.

Lugupidamisega:)
 

Wario

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 16, 2023
Messages
43
Reaction score
32
Points
18
Sama protsess, kuid oma oopiumi puhul kasutage destilleeritud vett.
Kõigepealt võtke 40 kauna ja jahvatage need kohviveskis. Koguge moonipulber suurde kastrulisse ja lisage piisavalt vett, et see kataks kaunad pluss 2 või 3 tolli. Lisage vee ja kobarate segule lonks äädikat ja segage kuumusel, viies selle keemiseni. Laske segul umbes 5 minutit keeda, seejärel võtke see tulelt maha. Kui jahtunud, filtreerige läbi rasvafiltri või 3 kohvifiltri teise puhtasse kastrulisse. Ärge unustage filtrit pigistada, et saada võimalikult palju vedelikku. Siinkohal võite korrata protsessi poole vee ja äädikaga või jätta filtreeritud kaunad teepartii jaoks alles. Mina teen sageli mõlemat, kordan protsessi ja säästan siis kausid ühe suure annuse jaoks, kuid ma ei saa seda soovitada, sest mul on kõrge tolerantsus opiaatide suhtes. Ühendage mõlemad partiid vedelikku pärast filtreerimist ühte kastrulisse ja keetke uuesti, seekord eemaldage tulelt niipea, kui see hakkab kiiresti mullima. Filtreerige see vedelik, kui see on veel veidi kuum, läbi uue rasvafiltri või 3 värske kohvifiltri. Nüüd laske vedelik kergelt keema tõusta ja alandage pliidi kuumust nii madalale kui võimalik ning laske vedelikul aurustuda, kuni see on poole väiksema mahuga. Vedelik peaks olema väga tume. Nüüd laske sellel jahtuda ja filtreerige see veelkord värske rasvafiltri või 3 uue kohvifiltriga. Kogu filtreeritud materjal tuleb ära visata, säilitades ainult läbiva vedeliku. Taaskord kuumutage kergelt keemiseni ja vähendage kuumust nii madalale kui võimalik ning laske ettevaatlikult vähendada, kuni see hakkab sumbuma siirupilaadseks. Võtke tulelt maha ja valage siirup klaasist küpsetusnõusse. Kui teil on kannatust, laske sellel paar päeva toatemperatuuril aurustuda, kuni see muutub tahkeks või pooltahjaks massiks. Kui teil on kiire, võite kuivatada seda ahjus madalaimal seadistusel, kui uks on ALATI avatud. See võtab siiski mitu tundi. Olge väga ettevaatlik, et see ei põleks. Kui teil on tahke või pooltahke mass, kraapige see teraga kuhjaks ja vormige see kätega palliks. See peaks olema kleepuv, kuid mitte kleepuv, kui see on valmis. Väga vähe peaks käte külge kleepuma. Umbes 0,1 grammi on annus, seda võib suitsetada (aurustada) või lahustada vees, et teha teed, või süüa. Olge väga ettevaatlik doseerimisega, kuni te teate oma taluvust. Alustage alati poole annusega. Nüüd, kui teil on oma CFO, võite soovi korral edasi minna Laudanumi valmistamiseks!
Allikas: gonzochef/drugsforum
 
Top