Question Looking for a vendor cocaine quesrion

spookyfalopero

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 15, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Tere , mul on vaja kokaiini keetmist kõige kodumaisemal viisil. Kes aitab mind ? Pls
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
Kas te mõtlete kokaiini keetmist crackiks? Sellel saidil on video rubriigis suurepärane video, mis õpetab teid paremini kui 2500 sõna. See on sama viis, kuidas mina seda teen ja samamoodi teevad seda kõik, keda ma tean
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/crack-cocaine-manufacturing.653/
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
Ma ei ole kunagi kuulnud meetodit, kus kasutati soojust, kuid samas, kui te teate, kuidas te seda teaksite?
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Kokk on slängis narkootikumide salajane keemik. Kokkamine on sünteesimine või ekstraheerimine
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
Lubage mul küsida, millisest riigist või piirkonnast te pärit olete? Ma olen lihtsalt huvitatud murde analüüsist. Ma ei saa muidugi teie tõlgendusega mitte nõustuda. Tavaliselt (alati) on USAs kokk demonstratiivne termin kellegi kohta, kes ei ole asjatundlik. st. pill cook teeb metat, aga ainult pillidest ja ainult LiAlH4 või HI kasutades. " On pill cook'id, siis on keemikud".
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
Soovitan seda välja võtta. Selle sünteesimine on raske
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
Ma olen kindel, et seal on mõned DMT-d sisaldavad taimed. Nimed, mille all ma neid tean, ei ole enam nimed, sest ma olen vana 🤣
Banisteriopsis caapi?
Psytrodia viridis?
Anandenonthera Columbia?
Anandenonthera pelagrina?
Seal on palju teisi usfse
^^. ^^ need on ilmselt valesti kirjutatud
Mis puutub kokaiini ekstraheerimisse Erythoxylum sp. ma kujutan ette, et neid kuivatatakse, leotatakse, leotatakse mittepolaarses lahustis ja segatakse. Kogu taimestik eemaldatakse, kontsentreeritakse lahusti, hape/vesi, ekstraheerimine ECT. A/B ekstraheerimine,Aga te peaksite otsima tegelikku Teki, sest ma ei näe seda taime kunagi. Olen kuulnud, et kaaliumpermanganaati kasutatakse alkaloidide paljususe eraldamiseks.
 
Top