Question Kokaiini ninasprei

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Tere, eksperdid.
Olen mõelnud kokaiini ninasprei kohta ja leidnud palju teavet Bluelightist ja teistest, kuid tundub, et kokaiin HCL laguneb kiiresti vees/alkoholis.
Seega ei saaks lahustunud kokaiini palju kauem kui 24h säilitada?

Kas keegi teab mõnda muud meetodit kokaiini vedelikuks muutmiseks, kus see ei laguneks, kuid mida saaks siiski ninaspreiga pihustada?

Minu oletus, mis põhineb sellel, mida ma olen leidnud, on, et preparaat tuleks valmistada vahetult enne minekut sinna, kuhu iganes te tahate ainet saada, teha just piisavalt selle reisi jaoks, kasutades umbes 15-30mg ühe ninaalse pumba käivitamise kohta (0,14ml) kokaiini ja vee suhtena.

See tähendaks, et 2,24 ml annust annaks 16 annust 30 mg (500 mg kokaiini).
Ma eeldan, et mõistlikum oleks suhe poole võrra vähendada ja saada 15mg ühe annuse kohta ja 32 annust 4,48ml veega.

Ma eeldan, et kokaiini kogus on väike, kuna see laguneb vees kiiresti.

Kas see mõtlemine on tahke või on keegi teadlik mõnest teisest vedelikust, mida võiks sisse hingata, mis ei põhjustaks koksi lagunemist?
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Ma kavatsesin kasutada destilleeritud vett, kuid otsustasin kasutada 0,9% soolalahust, et limaskestale kergemini mõjuda. Madalaprotsendiline lahus on selleks, et sool ei takistaks imendumise suunda, 7% või 9% tõmbab tõenäoliselt vett membraanist limaskestasse, mis minu arvates oleks imendumise seisukohalt vastupidine.
 
Top