Question Kokaiini gaasitamislaborid?

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
66
Points
28
Olen lugenud, kuidas kartellid saadavad Mehhikost baasmetamfetamiini, et seda siis USAs hüdrokloriidiks muundada.

Tahaksin teada, kas keegi oskab vastata, miks nad seda teevad, aga ka seda, miks seda kokaiiniga ei tehta? Võib-olla liiga väärtuslik grammi kohta, võib-olla liiga palju vaeva? Ma eeldan, et kui nad salakaubana vedela amfetamiini sisse toovad, siis võivad nad teha sama ka kokaiini puhul. Ma arvasin, et baas on odavam kui vesinikkloriid, nii et see võib olla ka majanduslikult mõistlik.

Mõtteid?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Base met on õline aine ja base kokaiin on toatemperatuuril tahke aine. Base meth keeb umbes 200 °C juures ja base cocaine pigem 98 °C juures.
Metamfetamiin on palju kõvem molekul kui kokaiin, mis laguneb kiiresti, kui see puutub baasvormi atmosfääritingimustes kokku . Mõlemad lahustuvad HCl kujul kergesti vees, nii et ma ei kujuta ette, et kumbki neist oleks tegelikult eelis. Alus on odavam...🤔🤷 Aluseline kokaiin kaalub molekulaarsel skaalal 10% vähem. Teoreetiliselt 100g alus hapestub 110g HCl-ks.
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Meth,on meth,nad teevad mexico localy,aja kokkuhoiu ja ostja jaoks baasvorm on parem..,ta võib lõigata N-iso,või muu sitt,ja sa saad ikka tugevat met.Kokaiin tuleb metsadest,valmis pulber,aeg on raha ja ohutus,kui nad tarnivad tonni,nad doint hoolivad pulbrist või vedelast vormist,neil on juba head sidemed laevandus,,,,,, Organisatsioonid,neil pole aega mängida koksiga baasil,ja raisata aega ja inimeste aega ka,ja kaotada raha kao_Only väike kala mängib koksiga baasil või segada teiste ingridientidega,et vältida lõhna,ja koerad.
 
Top