Kokaiini ekstraheerimine kokalehtedest

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Vajalikud reaktiivid:

Kerosiin,
Tahke Na2CO3,
destilleeritud H2O,
H2SO4 5%
Tahke KMnO4 (kasutatakse 6% lahust) NH4OH 10%,
HCl 37%,
atsetoon,
Dietüüleeter.

Märkus: Pildid on tehtud kahest ekstraheerimisest, mis on tehtud ~2 Kg ja ~5 Kg lehtedega, kuid kogu kirjeldatud protseduur viitab viimasele.

Menetlus:
5 kilo kokateekotte avati kottide kaupa ja sisu pandi ämbrisse.

PTCw5OvSrl


Valmistati lahus, mis sisaldas 900 g Na2CO3 lahust 9,5 l vees.

ZlfHx48LY5


Selle lahusega segati 4750 grammi kuivatatud purustatud kokalehti, kusjuures iga kilo lehtede kohta kasutati 1900 ml lahust. Segamine toimus väikeste, 500 g suuruste partiidena, et vesi oleks ühtlaselt jaotunud. Lehed ei muutu liiga märjaks: vett ei tule peaaegu üldse välja, kui peotäis kokku pigistada.

5VvDHfpr0M


Kõik niisutatud lehed pandi avatud 50-liitrisesse mahutisse. Oodati veel 30 minutit ja seejärel lisati mahutisse 25 L petrooli.

Segu jäeti kolmeks ööks (kokku ~60 tunniks) ja kolme päeva jooksul segati seda vähemalt 4 korda umbes 10-15 minuti jooksul, kasutades puuriga, millele oli paigaldatud tööriist, mida kasutavad krohvijad/dekoraatorid värvi ämbrite segamiseks veega.

SBJ94NH7UT


Pärast 3 ööd eraldus petrooleum lehtedest (veekihti ei moodustunud). Protseduur viidi läbi järgmiselt: kogu peal olev petrooleum valati välja teise 50 l mahutisse, filtreerides seda mõne nailonsukaga, et vältida lehtede sattumist vastuvõtvasse mahutisse. Ülejäänud lehed pandi vähehaaval põhja auguga ämbrisse, samal ajal kui petrooleum pressiti välja auguga ämbri all asuvasse vastuvõtvasse ämbrisse (kahe ämbri vahel kasutati jällegi nailonsukki). Kogu petrooleum valati teise 50 l mahutisse.

McjPsw08ub


Valmistati 5 massiprotsendiline H2SO4 lahus (see läbipääs tehti varem).
Tehti 2 ekstraheerimist 5%-lise H2SO4-ga. Esimene neist 300 ml, teine 100 ml. Iga kord loksutati mahutit väga tugevalt (tekkis mõningane emulsioon, kuid peaaegu mitte midagi) 30 minutit ja lastakse eralduda. Happeline veekiht põhjas võeti iga kord tagasi, kasutades vana imemistrikki: konteiner asetati 1 meetri kõrgusele, kallutati 45%, seejärel aeti varda külge kinnitatud polüpropüleenist toru konteineri sisemusse nii, et see osutus kõige madalamale võimalikule kohale konteineri sees, ja toru teise otsa imeti veidi. H2SO4 hakkas koos petrooleumiga lõpuks ka vastuvõtuanumasse tulema. 400 ml H2SO4, mida peaksime nimetama "agua rica", ja veidi petrooli pandi 1L eraldussahvrisse ja lasksime sellel ~30 minutit seista, seejärel eraldati. Emulsioon filtreeriti ja veidi rohkem agua ricat saadi tagasi.

WjLszOCM2u


Valmistati 6% KMnO4 lahus, mis jahutati külmikus (see läbipääs tehti varem).
Valmistati jäävann ja keeduklaas, milles oli agua rica, pandi sinna jahutamiseks, kuni temperatuur saavutas 4-5 °C. Vedeliku värvus on punakaspruun, nagu punane õlu.
Iga 5-10 minuti tagant lisati 16 ml KMnO4 lahust tugeva segamisega. Tehti 8 lisamist, kokku 128 ml. Pärast viimast lisamist kaaluti 30 minutit ja seejärel filtreeriti lahus.

VXal17YNtj


MnO2 jäi filtrile ja saadud vedelik (oksüdeeritud agua rica) on nüüd üsna värvitu.

KJ73wAEngT

Valmistati 10 massiprotsendiline NH4OH lahus (see läbivool tehti varem).

Seda lahust lisati aeglaselt üleliigselt kuni ph ~10. See läbimine tehti väga ettevaatlikult, jälgides, et ph ei tõuseks üle 10, sest see kahjustaks alkaloidi.

Kokaiinivabaas hakkas sadestuma ja umbes 20-30 minuti pärast filtreeriti lahus. Palju materjali jäi ka segamisvarraste ja keeduklaasi külge.

Kõigil lasti üleöö kuivada ja järgmisel hommikul toimus veel mõningane kuivatamine ahjus.

Saadud materjal lahustati ~100-150 ml eetris samas konteineris, mida kasutati eelmisel päeval (see, mille külgedele oli palju kleepunud), ja suurem osa sellest lahustus, kuid põhja jäi natuke tumepruun lima (ilmselt veel natuke vett ja natuke anorgaanilist soola); niivõrd vähe igatahes, et kogu eetrit ei olnud raske Pyrex-ahjule aurustamiseks valada, ilma et lima, mis põhimõtteliselt jäi keeduklaasi põhiseina külge liimitud, välja voolata.

Pärast aurustumist täheldati väga ilusat kristallide moodustumist ja valge vabapõhi saadi tera abil tagasi ja kaalus 23,13 g.

R6Bxs7vfSP


Saagis (kokaiinibaas): 23,13 g kokaiinibaasi / 4750 g lehti = 0,48%.

NxgGseKESt


240 ml atsetooni kuivatati veevaba kaaliumkarbonaadiga ning sellele arvutati ja lisati ekvimolaarne kogus HCl (6,58 ml). Arvutamisel arvestati, et kasutatakse ainult 230 ml.

Vaba alus lahustati 240 ml eetris ja atsetooni/HCl lahus lisati segades keeduklaasi, mis suleti kilega, et vältida lahustite aurustumist. Pärast ~30 minutit segati veel veidi ja lisati tilkhaaval veel atsetooni/HCl, kuni reaktsiooni ei olnud enam näha (seda saab teha ainult siis, kui lahus lastakse veidi seista ja see on selge, mitte piimjas, sest siis ei oleks seda märgata).

8j0KDPILw2


Oodati 3 tundi ja lahus filtreeriti. Filtraat kuivatati ja kaaluti 24,14 g.
Saagis (kokaiin HCl): 24,14 g kokaiinvesinikhappel / 4750 g lehti = 0,5%.

LiyFdauERh


Protsessi saab hõlpsasti vähendada, kui kasutada proportsionaalsest ekvivalendist rohkem H2SO4, sest oleks väga ebapraktiline kasutada vähem kui 50 ml kahefaasilises ekstraheerimises. Pea meeles, et mida rohkem H2SO4 kasutad, seda rohkem kokaiinibaasi kaotad, kui saed seda ammoniaagiga (0,17 g iga 100 ml kohta), kuigi kaotus on mõistlik, kui arvestada 2 ekstraheerimist 70 ml ja 50 ml 500-1000 g lehtede kohta.
 

Attachments

  • fOX287sax5.png
    fOX287sax5.png
    256.2 KB · Views: 1,286
Last edited:

Anto789546

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 18, 2022
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
-Lahus, mis sisaldab 900 g Na2CO3 lahustatuna 9,5 L-s, valmistati.
milles lahustatud ??
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Vees lahustunud, aitäh.
 

darkmatter7

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2022
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Miks erinevus?

Samuti mõni alternatiiv petrooleumile?

Samuti, miks on "agua rica" lahus jahutatud 4-5 °C-ni?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Kas petrooli ostmine on probleemiks? Võite võtta lakibensiini, petrooleumi eetrit.
 

Bhuro

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jun 7, 2022
Messages
9
Reaction score
11
Points
3

Lordseeds

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 19, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
felex.scaly. kuidas valmistada kokaiini
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Millist hinda tuleks kasutada Coca Tea Powderi või Coca Leavs'i viitena?

Ma leidsin hindu umbes 208EUR/Kg Coca Tea Powder ja 39EUR/Kg Coca Leavs, kuid ausalt öeldes tundub see veidi kõrge.

Vastus oleks väga teretulnud.

Tähelepanu,

Koko
 

sulpo

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2022
Messages
16
Reaction score
11
Points
3
i
Ma kasutasin osta coca leavs ja nad on 38,13 eur/Kg , kuid ma lihtsalt osta väike kogus võib-olla ma saan odavam kui ma teha midagi, mida me nimetame "comprar al por mayor" see meas saada odav hind osta palju kogus see võib vähendada ehk 10 või 15%.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Huvitav, milline hind võiks olla hea viide kokatee kilogrammi kohta?
 

sulpo

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2022
Messages
16
Reaction score
11
Points
3
ma püüan homme otsida hinda , ma küsin täna turul, kuid ma ei leidnud midagi
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Suur tänu!

Vaatame, kas leiame hea hinna ja võib-olla saame siis koos natuke äri teha :)
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Suur tänu!

Vaatame, kas leiame hea hinna ja võib-olla saame siis koos natuke äri teha :)
 

sulpo

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2022
Messages
16
Reaction score
11
Points
3
TSfIDrksMH

vahemikus 6000 kuni 6500 clp , 6,38 eur kuni 6,92 eur , 6,18usd kuni 6,70 usd
karbis on 100 teekotti
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Ühes kotis peaks olema umbes 1g, kui see on nagu teised, eks?
Hind oleks siis 69EUR terve Kg eest.

See hind, mida sa seal saad, on päris okei, sest sama pakend internetis maksab üle 100EUR.

Kas sa tead, kas see on puhas või tööstuslik segu?

Kas sul on kontakte hulgimüüjatega või isegi põllumeestega, kes seda teed toodavad, siis saaksime kindlasti palju madalamaid hindu.
 

sulpo

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2022
Messages
16
Reaction score
11
Points
3
võib-olla ma saan leida odavamalt, kuid peame ootama esmaspäevani , kõik kauplused on nädalavahetusel suletud
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Kindel asi :) Suur tänu teie jõupingutuste eest!

Lihtsalt te teate, minu jaoks oleks see ainult hobiprojekt, kuna mulle oleks väga huvitav ise kokaiini sünteesida, mitte midagi kommertslikku.

Ikka arvan, et valmisbrändide ostmine ajab alati hinda üles, samas tarnijate/tootjate/tootjate leidmine oleks odavam. Viimane on minu jaoks üsna keeruline.
 
Top