kokaiini kristallisatsioon/puhastamine

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
Igaüks
teab, mis sellega toimub või mida saab teha? see oli alguses üsna kindel ja valge, see on olnud kotis ja näeb nüüd välja nagu pildil.

Aub74Sm3JW
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Keegi sai seda kuidagi liiga soojaks ja selles olev võltsaine muutus põhimõtteliselt karamelliks
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Kui see on luukuiv, purustage see ja mörssi/pestage see nii peeneks kui võimalik. Kallake peale veidi jääkülma vett, segage seda, laske settida , dekanteerige vesi ja aurustage see... seda olen ma teinud, olles silmitsi sarnaste olukordadega
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Nõustuge temaga. Mõned populaarsed kokaiini võltsained nagu lidokaiin lahustuvad vees vähe, samas kui kokaiin*HCl on väga hästi lahustuv.
 

DanTheMan

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 23, 2023
Messages
16
Reaction score
1
Points
3
Meil oli siin mõni teema. Ma lahendasin selle, pannes selle atsetooni, et muuta see uuesti tahkeks.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Sa võid selle aurustada pooleks või kolmandikuks ja panna selle sügavkülma, seejärel filtreerida ja kasutada vett
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
jah, ma ei tulnud selle peale, kahju, et ma selle ära viskasin 😐
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Ma arvan, et salakeemikud ei ole enam see, mis nad varem olid. Vesi on kõige mitmekülgsem lahusti ja kõige odavam. See peaks olema esimene lahusti, mida te kaalute.
 

PNicole

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2023
Messages
18
Reaction score
28
Points
3
Mõnikord on mõned tellised, mis hakkavad arenema kollakaid keeriseid. See näeb välja piisavalt süütu ja siis pam! Kogu telliskivi muutub lillakaks maavärviliseks, millel on väga veider tekstuur. Ma nägin seda 2007. aastal. Mees nuttis, sest tal oli 3 kilo, mis muutus niimoodi. Ta palus mind aidata. Töötades prooviga, suutsin taastada ainult umbes 10%. Mäletan, et ma teoretiseerisin, et see oli seotud mangaanisaastusega ja et oksüdeerimise etapp oli halvasti tehtud. Ma kõndisin ära, sest ma ei tahtnud, et ta lõpuks oma probleeme/kahjusid minu poole üle kannaks. Kokkuvõttes olge ettevaatlik, kuidas te seda hoiustate. Te ei taha halba üllatust.
 

santabrasco47

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 6, 2023
Messages
10
Reaction score
1
Points
3
Tere kõigile,
Ma vajan abi eksperdilt või healt amatöörilt
sest mul on vaja muuta kokaiinisegu kalakokaiiniks või pärlikokaiiniks, ma sain happelisi boorihelbeid
Lihtsalt vaja, kuidas teada

Tänan teid kõiki vastuseid
 

santabrasco47

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 6, 2023
Messages
10
Reaction score
1
Points
3
Tere kõigile,
Ma vajan abi eksperdilt või healt amatöörilt
sest mul on vaja muuta kokaiinisegu kalakokaiiniks või pärlikokaiiniks, ma sain happelisi boorihelbeid
Lihtsalt vaja, kuidas teada

Tänan teid kõiki vastuseid
 
Top