Question Claviceps purpurea/ergokultuur: kas on nõudlus?

BioLab

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 23, 2023
Messages
8
Reaction score
5
Points
3
Tere!

Mul on praegu kasvamas puhas kultuur emajuurtõve seenest.
Minu küsimus on järgmine: kas sellest kogukonnast tuleb vajadus selle seene järele või mitte? Ma tahan teada, kas tasuks selle puhta kultuuri müümine.

Parim,
BioLab
 

BioLab

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 23, 2023
Messages
8
Reaction score
5
Points
3
Fwqbysnero

Puhas mütseel kasvab uuel plaadil alates nädalast
 

pachemguy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 25, 2023
Messages
22
Reaction score
21
Points
3
See on hämmastav mu sõber midagi, mida ma olen pikka aega otsinud kindlasti nõuda
 

gumarabic

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 13, 2022
Messages
28
Reaction score
11
Points
3
Ma ütleksin kindlasti, et see on nõudlik, mäletan, et lugesin sisse selle toodetud alkaloidide korjamise ideesse. Ma arvan, et probleem on selles, et inimesed leiavad loodusest proovi ja panevad selle seejärel agarile ja püüavad seda edasi müüa, ilma et nad tegelikult leiaksid mitu proovi ja võrdleksid alkaloidide toodangut või paneksid aega põlvkondade loomiseks ja valiksid siis ergotamiini / lüsrghappe kõrgeima toodangu jaoks.

Ma arvan, et kui te pakute proove müügiks, võib see olla algus millegi suureks LSD valmistamisel.
 

BioLab

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 23, 2023
Messages
8
Reaction score
5
Points
3
Jah, see ongi plaan. Mul on tüvi, mis suudab toota alkaloide rukkil, kuid tootmine vedelas keskkonnas ei ole veel parim. Ma valmistan ette mutageneesi, et saagikust parandada. Ma peaksin nägema paremaid tulemusi umbes 6 kuu kuni aasta pärast.
 

gumarabic

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 13, 2022
Messages
28
Reaction score
11
Points
3
Kas leidsite proovi loodusest või õnnistas keegi teid sellega?
 
View previous replies…

gumarabic

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 13, 2022
Messages
28
Reaction score
11
Points
3
Kas te võiksite luua eraldi teemat, et demonstreerida kasutatavat protsessi? Kui te eelistate oma meetodit konfidentsiaalsena hoida, siis kas te võiksite siiski jagada meiega oma edusamme?
 

BioLab

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 23, 2023
Messages
8
Reaction score
5
Points
3
Noh, te saate aru, et kuna ma tahan seda tüve mingil hetkel müüa, ei taha ma tõesti kõike selgitada, kuid ma oleksin siiski rõõmus, kui ma teeksin eraldi teemat selle kohta, kuidas ma edenen. Ma vaatan, kui palju üksikasju ma tahan sinna panna!
 
Top