Cbd hasish koos cannabionidiga

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
antud cbd hashish . ja seal on cannabionidipulber.
kuidas ma saan seda paaritada?
Hashish on kõva konsistentsiga. äkki on vaja seda soojendada? palun keegi, kes oskab aidata. aitäh.
 
Solution
2 traditional kitchen pots (one smaller than the other). I put a bigger pot on the gas stove, let the tap water run halfway. when the tap water bubbles, I put a small pot in it and throw in cbd or fake hashish. it dissolves, I simply add the desired canna, it dissolves, and I mix it with real hashish. I take a small spoonful and pour it onto a plastic tray (wrap it on a foil tray to keep it fresh, it's easier to clean up the residue afterwards) press it as hard as you like (there are many ways to do this at home as well)

m03

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 16, 2022
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
Kas te juhuslikult teate, mis noid see on? Kui te teate / teil on ligikaudne ettekujutus, uurige doseerimist ja mahulist doseerimist ning tehke lahus teie valitud tugevusega. Hash'i purustamine võib aidata, kui otsustate seda pihustada.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
100 g kõva afgaani hašišši. Ma arvan, et 2g kanepit on piisav. Ma lihtsalt ei tea, et alkohoolne lahus imendub cbd-hashishi. võib-olla ma pistan seda ja lõikan selle tükkideks.
 

m03

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 16, 2022
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
Ah, ma vist sain valesti aru. Ma arvasin, et sa rääkisid sünteetilisest kanepist, kui mainisid pulbrit.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
2 traditsioonilist köögipotti (üks väiksem kui teine). Panen suurema poti gaasipliidile, lasen kraaniveel pooleldi voolata. kui kraanivesi mullib, panen väikese poti sisse ja viskan cbd või võltshashi sisse. see lahustub, lisan lihtsalt soovitud kanepi, see lahustub ja segan seda päris hashišiga. võtan väikese lusikatäie ja valan selle plastmassist kandikule (kääre fooliumiga, et see püsiks värskena, pärast on lihtsam jääke ära koristada) vajutan nii kõvasti kui tahate (ka kodus saab seda teha mitmeti).
 
Solution

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Valan väiksema poti sisu kandikule. väike lusikas on hea vaigu välja kraapimiseks.😄
 
Top