Question Katinoon fenüülpropanolamiinist

The Silent Chemist

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2022
Messages
22
Reaction score
12
Points
3
Kas PPA-d saab oksüdeerida katinooniks nagu efedriini puhul?

kas te saaksite katinooni asemel metkatinooni
 

BrownRiceSyrup

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
52
Reaction score
29
Points
18
mis on õige, saud katinooni PPA-st. Metkatinooni saamiseks oksüdeerite efedriini.

olen teinud seda Jonesi reaktiivi ja ka kaaliumpermanganaadi marsruudiga... Peab olema paremaid viise tho.... see oli minu enda tarbeks, nii et ma ei hoolinud liiga palju saagise eest. Parem tee katinooni saamiseks suure saagisega on alustada käsimüügi propiophenooniga, mida saab osta kõikjalt... peate lisama broomi, kuid võib-olla saate kasutada vesinikbroomhapet ja lisada aeglaselt vesinikperoksiidi, et vabastada broomi segus, nii et te ei pea elementaarse broomiga mölisema.... Seda ma prooviksin. siis lisage ammoniaagiga küllastunud etanooli. Ainult kaks suurt sammu. Ma kujutan ette, et seda on lihtne teha

 

The Silent Chemist

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2022
Messages
22
Reaction score
12
Points
3
Tänan teid vastuse eest, palun täpsustage, kuidas te oma efedriini permangandiga oksüdeerisite ? Ma lugesin seda sünteesi kirjutamist ja see kõlab suhteliselt lihtsalt.
Kas teie protseduur oli sarnane ja kui jah, siis mida te tegite teisiti. Mida võib keegi oodata saagist

 
Last edited:

BrownRiceSyrup

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
52
Reaction score
29
Points
18
jah, just seda teed ma proovisin. Sama lehekülg roodiumist. See oli mitu aastat tagasi covid ajal, kui ma olin natuke bonkers kogu vabast ajast minu laboris ja ma tegin nii palju narkootikume kui võimalik, selleks, et olla päris kaugel ma tegin päris hea ma pean tunnistama lol (im off kõik kõvad narkootikumid nüüd )... Aga minu mõte on, ma ei mäleta täpselt, kas oli mingeid variante, ma lihtsalt tean, et see oli see protsess, mida ma tegin oma laboris iteratsiooni. kõik tehtud muudatused olid lihtsalt kohandused seadmetele, mis mul olid. Efedriini puhtus, mis mul oli, oli võib-olla küsitav, ja mul oli seda võib-olla ainult gramm. Saagikus oli mitte põnev, kuid midagi oli olemas ja ainuüksi selle pärast olin ma õnnelik. probleem tekkis siis, kui ma püüdsin seda puhastada ja kuna see on katinoon ja sellel on see karbonüül, siis lahustub see nii vees kui ka mittepolaarsetes lahustites. ja selle väikese koguse puhul, mis mul oli, kaotasin ma põhimõtteliselt kõik A/B ekstraheerimise tegemisel..... Selleks ajaks, kui ma sain aru, kuidas efedriini ekstraheerida umbes 75% tõhususega, olin ma juba metamfetamiini peal...

tbh permanganaat on üsna intensiivne ja jones reagentide viis oli parem. ma mäletan, et nii palju mõtlesin. ma suutsin saada midagi jones reagentide viisiga, mis oli oluliselt rohkem kui permanganaat.. sest sa PEAD puhastama, igasugune jääkpermanganaat viib intensiivse kahju ajule... ja võib-olla see oligi see.

Jones reagendi tee onnt ilma oma lõksudeta ka, selle meetodiga theres mainitakse seda valget või punast "massi moodustumist, mis on märk oluliselt vähenenud saagisest".... .... Ma ei suutnud seda vältida, aga sain siiski mõned. Kuid jällegi im seda teha 20ml katseklaasis nagu grammi korraga kui raske narkootikumide kasutaja... nii..... Hüdroksüülrühma oksüdeerimine bensüülilises asendis (mida me teeme) on minu arusaamist mööda üsna lihtne (selle redutseerimine metaks on teatavasti raske) ja seega võib olla olemas sõbralikumad kergemad oksüdeerijad, mis olid roodiumi ajal hästi tuntud... asjad nagu püridiiniumklorokromaat (PCC). aga mul ei ole aimugi nendest võimalustest, et olla aus.....
 
View previous replies…

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
PCC ei ole tõesti nii raske teha, kuid ma täheldasin, et see väheneb aeglaselt oksüdeerivate omaduste ladustamisel mitte kiiresti, kuid üsna mitte ladustamissõbralik.
 

BrownRiceSyrup

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
52
Reaction score
29
Points
18
Jah, ma tegin seda toona ka... see muutus päeva või kahe jooksul pruuniks lol.... ma olin nii kurb. nii palju tööd kulus sellele. Mul oli raske seda kuivatada ja hcl eemaldada. mul ei olnud ka vaakumfiltrit.. nii et ma ei saanud pulbrit ja see ilmselt ei aidanud.....muta see oli kena hele oranž..... päevaks. Ma ei saanud seda kunagi kasutada...
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Ma olin täiesti segaduses molekulide keerukusest, mida ma sünteesisin selle vähese kogemuse juures, mis mul tollal oli... minu pemoliin oli edukas, kuigi seda ei olnud palju ja mitte saagise tõttu, vaid sellepärast, et ma lihtsalt õppisin professoritelt, et ma peaksin alati kõigepealt asju väikeses mahus proovima.
 

BrownRiceSyrup

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
52
Reaction score
29
Points
18
vau pemoliin, see tundub olevat üsna raske molekul, mida ilma kogemusteta valmistada. Hea töö lol... Ma ei kujuta ette, et sa leiad selle koostisosad üle leti. Kuidas see oli?

See on hea nõuanne, ive raiskas palju keemiaid arvasin, et ma peaksin kõigepealt tegema väikestes mõõtkavades... Tegelikult olen märganud, et kui ma teen väikese skaala jooksu kõigepealt ma jinx ise päris palju iga kord, sest ma oleksin võinud kasutada rohkem chems, sest see töötab suurepäraselt lol. Buts suur kontrast jinxing ise, sest ma kasutasin liiga palju chems ja see ei õnnestunud.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Ma mäletan, et see tehti paljude etappide kaupa, sest pidin ise sünteesima mõned reaktiivid, ma rmember NaOCN see oli pikk keetmine DMSO-s läbi väljaspool ja guanidiini kaltsiumtsüanamiidist
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Samuti viisin läbi efedriini oksüdeerimise mõne dikromaadiga ja saagis oli tagasihoidlik, kuid edu oli verstapost, kuna olin alles alguses. Ma võin soovitada aminorexi jaoks ppa kasutamist (ma sünteesisin pemoliini tagasi, kuid olin alati uudishimulik aminorexi suhtes, mida ma ei saanud kunagi proovida). Lugupidamisega!
 
Top