Question Kas d-amfetamiini saab kasutada suitsutatud?

nsrnsr

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 27, 2023
Messages
17
Reaction score
0
Points
1
Kas d-amfetamiini saab kasutada suitsutatud? Aitäh
 
Last edited:

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
S(+)-metamfetamiini aurustumisentalpiat ja aururõhku hinnatakse korrelatsioonigaasikromatograafia abil. Erinevate sekundaarsete alifaatsete amiinide standardite abil on saadud aurustumisentalpia (58,7 ± 4,3) kJ - mol{sup -1} ja aururõhk p = (38 ± 9) Pa. Lisaks on esitatud aururõhu temperatuurisõltuvust kirjeldavad võrrandid standardite ja S(+)-metamfetamiini jaoks, mis hõlmavad temperatuurivahemikku T = 298,15 K kuni keemistemperatuurini.

Teatatakse N-etüülamfetamiini, 1950. aastatel söögiisu vähendava ja praegu disainerdiagnoosina kuritarvitatud aine, aurustumisentalpia ja aururõhk sõltuvalt temperatuurist. Selle füüsikalisi omadusi võrreldakse S(+)-N-metamfetamiini omadustega, mille füsioloogilisi omadusi see aine jäljendab. Korrelatsioonigaaskromatograafia abil on hinnatud aurustumisentalpiat (62,4 ± 4,4) kJ-mol-1 ja aururõhku (19 ± 11) Pa temperatuuril T = 298,15 K.

Ma ei tea vastust, kuid olen huvitatud. Vastus on siin, vajab vaid tõlgendamist
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
Kindlasti ei suitseta nii hästi kui metat. Kulub rohkem energiat, et vampiirida ja on vähem rõhku, mis surub vastu atmosfääri (nii ma õpin, otsides vastust)
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Jah, kui teete sellest hüdrokloriidsoola, siis on selle suitsetamine võimalik
 
Top